Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknak tetszik az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak tetszik az, ha érzik hogy hatnak egy kevésbé tapasztalt lányra?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogyha intim közelségbe kerül egy 'alfahím' meg egy 'szűzkislány' és pl a fiú simogatja és mivel a lány még sosem volt ilyen helyzetbe, remeg meg levegőért kapkod meg nyögdécsel, azt a srác is élvezi?
2012. nov. 21. 15:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem muszáj elolvasni, csak kb ilyen helyzetre gondoltam (facebook idézetes oldalról szedtem ilyen cikis story Egyszer elmentem a barátnőm szülinapi bulijára. Ott volt a földkerekség leghelyesebb pasija, a tesója. Nekem sürgősen telefonálnom kellett, ezért bementem abba a kicsi szobába ahonnan a srác szobája nyílik. Kényelmesen ledőltem a kanapéra és elkezdtem csacsogni az osztálytársnőmmel. A srác kijött a szobájából, meglátta, hogy ott fekszem és leült mellém. Jót beszélgettünk aztán meg is csókolt. Persze én élveztem, hiszen mindig is erre vágytam de akkor jött a ciki rész. A srác a szoknyám alatt simogatta a combom és közben igazan vadul csokolt. Én izgalomba jöttem, hangosan zihálni kezdtem. A srácot nem zavarta, sőt mosolygott azon, hogy így hat rám. A többiek gyanút fogtak, hogy hova tűntünk. A barátnőm egyszercsak benyitott a szobába, és mi ijedtünkben szétrebbentünk. A tesója nyugodt maradt de én felugrottam, ki akartam szaladni a szobából. Nekiestem a fotelnak, az felborult, aztán úgy ahogy voltam, kigombolt blúzzal és felcsúszott szoknyával kiszaladtam a jelenlévők közé, akik persze megdöbbenten néztek rám, majd nevetni kezditek. Én szégyenemben kiszaladtam a folyosóra ahol pont szembe jött velem a baratnőm apja. Furcsán nézett rám, és megkérdezte, mi történt. Én meg nagy okosan beárultam neki a fiát akit persze óvva intettek a lányoktol. &Hát nagyon ciki volt másnap a haverjaim szivatásait hallgatni, akik lattak, hogy szaladtam ki felhúzott szoknyával és kigombolt blúzzal a srác szobájából. Azóta sem merek az apja szemébe nézni.
2012. nov. 21. 15:54
 2/5 A kérdező kommentje:
16L ..
2012. nov. 21. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Van aki beteg és élvezi ha szinte szenved.

De én szeretem tanítgatni a barátnőmet

2012. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már kinőttem a béna szűzkislányokból, úgyhogy egyáltalán nem érdekel, hogy milyen hatással vagyok rájuk.
2012. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jahj utolsó... Te kis butus.. Ha meglátnál engem nem ezt mondanád az 100% de mind1 :D
2012. nov. 21. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!