Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megtegyem? Férfias...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtegyem? Férfiasan megmondjam a lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Egy osztálytársamba vagyok szerelmes.Eddig ő is érdeklődött irántam,de most mintha alábbhagyott volna az érdeklődése.Szóval lépnem kell mielőtt elviszik,és már nagyon meguntam ez a folyamatos figyelgetést,féltékenykedést,tisztázni akarom a helyzetünket..

Csak az a baj,hogy nem nagyon ismerjük egymást.Mindketten elég csendesek vagyunk,és más "klikkbe" tartozunk az osztályon belül.Edddig alig beszéltünk,csak párszor,facebookon és élőben is.Nagyon gáz lenne ha elhínám ranizni..hogy néz már ki,hogy csak odamegyek,'oszt elhívom,úgy hogy még szinte nem is beszéltünk.Az is lehet,hogy van már pasija.Meg sajnos nem nagyon tudnánk beszélgetni,a múltkor kb.5 percig voltunk egy megállóban,ebből 3-at hallgattunk.Az ciki volt:D Nem jutott az eszembe semmi érdekes,csak utána:S

Szóval ezt látom az egyetlen megoldásnak,hogy megmondom,hogy kettesben akarok beszélni vele,és majd ott megmondom,hogy hogy érzek iránta.Bár egy lányismerősöm szerint(aki tud erről) ezzel megijeszthetem.Hogy lehetne elkerülni,hogy megijedjen? Egyáltalán,szerintetek ez jó ötlet?

16/F-16/L


2012. nov. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

jaj de aranyos vagy :)

én azt ajánlom, hogy menj oda hozzá, vagy írj neki, és mondd, hogy szeretnéd jobban megismerni őt, és nagyon oda vagy érte, nem akarod, hogy más hamarabb "elvigye", és esetleg adhatna egy esélyt az ismerkedésre :)

2012. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bridzs.nunci válasza:
Írj neki facen, beszélgess vele, mondd el neki, hogy színpatikus és hívd el valahova.. Ha eddig érdeklődött, lehet azért mondott le rólad, mert nem foglalkoztál vele??!
2012. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A facebokot nagyon ratyi dolognak érzem,ott írogatni,miközben minden nap találkozunk..

Az a baj,hogy sosincs egyedül.Óra után rögtön kimegy a teremből,el a szekrényhez,aztán a következő terembe.Mindig ott van minimum egy barátnője,vagy mindig van a teremben több ember.

És nem gondolna rólam furcsákat,hogy eddig nem érdeklődtem,most meg csak úgy randizni hívogatom?

2012. nov. 22. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Húú de örülnék neki, ha valaki hozzám is így oda jönne..

Sztem meg fog lepődni, de tetszeni fog neki a helyzet:)

2012. nov. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!