Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha szarul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tumbi kérdése:

Mit csináljak, ha szarul csókol a barátom?

Figyelt kérdés
Elég rosszul hangzik, de sajnos így van.Minden más tökéletes benne, okos, udvarias.. Lehet , hogy ízlések és pofonok, de nekem az a szar csók, ha valaki gyorsan és csak körkörösen csókol, és ő pont így csókolózik. Próbáltam már rá vezetni a nyelvemmel, hogy nekem , hogy jó, de nem ment..Amikor meg, hogy egy kicsit élvezetesebb legyen úgy csókoltam mint ő, azt mondta kezdek belejönni.... Nem először csókolózok, és eddig mindenki azt mondta, hogy nagyon finom csókom van, most viszont úgy érzem, ő azt hiszi én nem tudok csókolózni.. Pedig sajnos ő nem tud, és nagyon idegesít, mert kívánom őt de a csókját azt egyáltalán nem! Szóljak neki, hogy egy kis érzéssel, vagy mit tegyek?

2012. nov. 23. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem a te csókod a rossz :D csak udvariasak voltak akik azt mondták h jó :D
2012. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan vezesd rá a dologra. mondd meg neki h ez téged zavar és valahogy tanítsd meg neki h kell :P :D
2012. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 AndreaMariann ***** válasza:

Mindenképpen beszéled meg vele!


Biztosan jobbá válik a helyzet!:)

2012. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálom vele megbeszélni, de nem szeretném , hogy rosszul érezze ,magát, vagy kínosan emiatt, de én nem szeretek vele csókolózni..ő meg nem veszi észre, ha úgy csókolok, ahogy nekem jó..


az pedig, hogy én csókolok szarul relatív, ezért mndtam, hogy ízlések és pofonok mivel én nem szeretem a centrifugát

2012. nov. 23. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni leginkább azt kellene, hogy egyszer az egyik, másszor a másik "stilusban" csináljátok. Megmondod/mutatod, hogy neked igy jo, de megtanulod azt is ahogy' neki jo. Aztán felváltva gyakorlás. (Hasonlo: ha te leszopod, az neki jo, ha kinyal, az neked.) Majd összecsiszolodtok.
2012. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
kérem szépen ott vagytok egymásnak, van kin gyakorolni, beszéljétek meg!
2012. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha van olyan jó kapcsolatotok akkor meg is beszélheted vele. nem gáz. utánna meg próbálkozhattok is ;)
2012. nov. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki, hogy te nagyon szereted ha így csókolnak meg téged, és mutasd meg, mi jó neked.
2015. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!