Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak úgy töröljem vagy írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak úgy töröljem vagy írjak neki?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónapja szinte minden nap beszéltem egy sráccal facebookon, imádtam vele beszélni,úgy nézett ki a dolog, hogy találkozni is fogunk és jól beleéltem magam a dologba, csak 1hónap hitegetést meguntam és elkezdtem mással randizgatni és úgy néz ki lesz is belőle valami... Szóval a másikkal 10napja nem beszélünk, ő sem ír és én sem... Gondolkoztam rajta, hogy csak úgy letöröljem -e, mert végülis úgysem beszélünk vagy írjak neki valamit? de nem tudom mit... :/
2012. nov. 23. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő nem akart veled találkozni?
2012. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg akart, de már nem vagyok ebben biztos. 10 napja már nem beszélünk... talán írt volna, ha tényleg érdekeltem volna...
2012. nov. 23. 17:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez igaz, írt volna ha akar valamit. Mondjuk csak úgy törölni bunkóság lenne, hát max írd meg neki, hogy randizol valakivel és mivel nem írt, ez van:) 24F
2012. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem érdeklem, akkor rohadtul nem érdekelné, ha törlöm egyéb magyarázat nélkül... szerintem... de azért kíváncsi lennék mit reagálna, ha írnék :D de tényleg nem tudom, hogy mit, meg hogy ...
2012. nov. 23. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért akarod törölni, mert nem ír rád? Ennyi erővel lenne mindenkinek vagy 10-20 ismerőse. Te azért akarod törölni, mert érdeklődsz iránta, de nem lett belőle semmi és neki is rossz legyen, vagy csak ezzel akarod magadra felhívni a figyelmet. Mindenesetre elég szégyen mindkettő. :)
2012. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mivel én őt valószínűleg nem érdekeltem, így hidegen hagyná, ha törölném, persze ha észrevenné egyálltalán.

Gondolkoztam a dolgon és lehet inkább leiratkozom róla, így nem látom a megosztásait. Ha meg eddig nem írt, akkor már úgysem fog (eddig max 3nap volt, hogy nem beszéltünk) Úgysem lenne a dologból semmi, élőben még sosem találkoztunk, így minek legyen az ismerőseim között?! Ha meg netán észrevenné, hogy nem vagyok az ismerősei között, akkor talán elgondolkozik a dolgon... de úgyis mindegy már.

2012. nov. 23. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!