Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek is így van masztinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is így van masztinál?

Figyelt kérdés

26F vagyok és jelenség a következő:

Elfogadott tény magamról, hogy nemigazán vagyok gyorstüzelő. Azaz ha kicsapom kézzel, kb. leghamarabb 18-24óra mire újból ténylegesen jól esik kicsapni. Persze néha "tárolok" párnapig és csinálok egy olyat hogy egymásután 2× a kettő között eltelik páróra, de a második sose olyan jó mint az első.


Na de amikor Fleshlight-al csinálom, amit aztán el kell mosni, és bepúderezni majd lerakni száradni (ez kb félóra), utána előveszek egy másik Fleshlight-ot, és azzal is csinálok egy kört. Szinte ugyanaz az érzés mint elsőre, és 1óra alatt 2× dugok egy nagyon jót és úgy érzem hogy mindjárt jöhetne a 3adik is.


Ez kéznél többnyire kizárt. Ott várni kell pár napot ha "gyors-tüzelni" akarok, Fleshlight-al viszont bármikor megy ez. Akkor most ez hogy van, és miért van? D



2012. nov. 23. 17:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Mi az a Fleshlight?:O 24F
2012. nov. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Na ne idegesíts föl :D


[link]

2012. nov. 23. 17:35
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

Fleslight=sokkoló

amúgy szia Dave

2012. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Jól van, naaa!:D:D:D Nem élek ilyenekkel:D:D 24F
2012. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon jó :Đ
2012. nov. 23. 17:39
 6/29 anonim ***** válasza:
Magyarul élő emberrel ketyóznál egész nap
2012. nov. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van, mert sokkal jobban felizgat, nagyobbat élvezel, és sokkal jobban stimulál a Fleshlight. :)


Amúgy megéri Fleshlightot venni? Olyan drága sajnos, pedig nagyon szeretnék régóta egyet. Neked melyik van konkrétan, és hol vetted, mennyiért? Milyen a belső barázdáltsága?


Gondolkodtam még a Tenga Flip Hole és a Tenga Flip-Air nevű kütyün is. Nem ismered véletlenül, hogy ezek milyenek a Fleshlighthoz képest?

2012. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Fu nagyon sokféle van már meg... gyűjtöm őket :Đ


Általánosságban elmondható hogy az "original" azaz sima betét 19mm átmérővel szinte azonos hatású az igazi hüvellyel.


Minden más attól jobb, nálam legalább is. A "wonder wave" 2× annyira ingerel, míg a "super ribbed" többszörösen. Azzal megállás nélkül egy menet 2perc. A "lotus" is haladós, főleg ha a "magic" zónát eléred, ehhez legalább 16centis farok kell. Azon kívül van még jó pár skin, mindnek vannak előnyei és hátrányai.


Fentebb találsz linket is, ott szerzem be őket^^.

2012. nov. 24. 01:00
 9/29 A kérdező kommentje:
1ébkét csak Fleshlight-om van. Meg még egy moddolt pumpa, na az is mindent visz :D
2012. nov. 24. 01:03
 10/29 anonim ***** válasza:
Nekem a Super Ribbed nagyon tetszik, szeretnék is egy ilyet. Ha a Super Ribbed-et választom, számít az, hogy punci, popsi, vagy száj formájú? Van különbség érzésre közöttük? Vagy csak a külső kinézetükön különböznek, és belül érzésre egyformák?
2012. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!