Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti járnátok az osztálytársatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti járnátok az osztálytársatokkal, ha az osztályból már több lánnyal kavart? (LENT)

Figyelt kérdés

Szóval a kérdésem az lenne hogy járnátok az egyik fiú osztálytársatokkal,ha az osztályból már 2 lánnyal volt valamilyen szexuális kapcsolata?

Nagyon jóba vagyunk és azt hiszem kicsit már beleszerettem, de elég furcsa mert a 2 lány közül az egyik a legjobb barátnőm, aki ráadásul nem tudja hogy én tudok a viszonyukról ami elvileg egyszer történt meg. 18 évesek vagyunk


2012. nov. 23. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretnivaló pasi annyi van mint a nyúlsz@r, csak az orrodnál távolabb is kellene nézni. Lustának tünsz, ami ott van kéznél, kényelmesen elérhető arra rámész, még akkor is ha ezzel másokat sértesz és magadat is alacsonyitod.
2012. nov. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, még soha nem jártam osztálytárssal, ezért nem tudom! És a barátnőm sem volt tisztességes mivel nem mondta el, hogy már volt viszonyuk jó nem komoly de akkor is kavartak!És tudta hogy nekem tetszik, de mi a fiúval mindig is nagyon jó barátok voltunk, és ez a barátság kezd komolyabb lenni!És úgy gondolom hogy engem jobban becsül emiatt mint a többi lányt a környezetünkben. Csak mégis nekem kicsit rossz érzés hogy már volt valakivel az osztályból.
2012. nov. 23. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem tartom jónak az osztálytárssal folytatott "járást" - Házi nyúlra nem lövünk alapon. De feltételezem, hogy idén ballagtok, így ez nem gond. Ha szeretitek egymást, akkor mit számít, hogy előtte mi volt. Persze azért nem árt tisztában lenni azzal, hogy velük hogy viselkedett, bár ezt egy szexuális viszonyból nehéz leszűrni.
2012. nov. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most akkor a barátnőd vagy nem a barátnőd vagy egy nem tisztességes barátnő (olyan is van?) vagy most ki ő? Mindegy, nem fárasztom magam, nem vagyok tinikkel suttogó.
2012. nov. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát egy jó barátnőmnek tartom, és mindig azok is voltunk. csak az alkohol hatása miatt történt elvileg de én nem tőle tudtam meg ezt!
2012. nov. 23. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!