Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14éves fiú vagyok és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14éves fiú vagyok és nagyon tetszik 1 lány, de nincs merszem odamenni hozzá és beszélgetni, és semmi hasonló tapasztalatom sincs, létszives aki tud segítsen, valami tippet tudnátok adni hogy hogyan növelhetném az önbizalmam ami 0?

Figyelt kérdés
És az nem-e baj hogy pont az osztályomba jár, az nem-e valami külön probléma, előre is köszönöm a válaszokat!!!
2012. nov. 23. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem úgy növelheted az önbizalmad, ha szépeket mondasz neki és ő erre úgy reagál, hogy mosolyog vagy elkezd figyelni rád mert akkor látod, hogy érdekled őt :D

mond neki, hogy milyen szép ma meg ilyenek :)

2012. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor már csak arra kell összeszedni magam, meg nem látom hogy érdeklődne irántam, de nem tudom elfelejteni kb 2 éve!
2012. nov. 23. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!