Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok (fiúk), ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (fiúk), ti hogyan tudtok ellazulni?

Figyelt kérdés

Nekem egyszerűen nem megy, és egyre feszélyezettebb vagyok, pedig érzem, hogy amúgy nem lennék ilyen "visszahúzódó"

de valami mégsem oké...

Nem csak a szexben, amúgy sem megy könnyen, az emberi kapcsolatok, barátkozás, haverkodás...nehézkes, csak sokára oldódom fel.

Ti, akiknek megy....hogyan csináljátok, hogy mindent olyan lazán vesztek, és sz*rtok rá?? Én még azt is megnézem "hányat kell lépnem, hogy ne essek el a lépcső előtt" (jó ezt nyilván ne vegyétek szó szerint...de kb.:D)

pedig nem vagyok egy szerencsétlen forma, külsőleg sem, és hülyének sem vagyok mondható...de ez már siralmas, hogy mennyire görcsös vagyok.

Mit tudok tenni ellene??

19/L


2012. nov. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

ez most hülyén fog hangzani de szerintem ez "alkat" kérdése. Én például barátkozás/randizás meg ehhez hasonló dolgokhoz teljesen lazán állok, a munkában meg szétgörcsölöm az agyam...


22N

2012. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak hozzá szoktam.Rájöttem,hogy kár parázni idegeskedni rajta.
2012. nov. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fokozatosan kell hozzászoktatnod magad az olyan helyzetekhez, amik feszültséget okoznak benned. A pozitív visszajelzések meg fognak erősíteni, hogy nincs miért aggódnod.
2012. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én egyszerűen leszarom mit mondanak mások, csak röhögök rajtuk, hidd el sokkal jobb dolog :) Ha nagyon feszült vagyok akkor egyszerűen meghallgatok/nézek egy Showder klubot vagy egyszerűen pc-n kilövöldözöm magam:D Garantált feszültségoldó
2012. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!