Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Ciki" ha egy magasak vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ciki" ha egy magasak vagyunk a párommal? Vagy ha esetleg a srác pár cm-rel alacsonyabb?

Figyelt kérdés
2012. nov. 23. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg mivel még nőni is fogtok szerintem. Ugye? Hány évesek vagytok? ;)
2012. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem az. De egyébként is, ha ti úgy érzitek, hogy passzoltok egymáshoz, akkor ne foglalkozzatok a külvilággal, ilyen tekintetben főleg.
2012. nov. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem, egyre több ilyen párt látok. Bár az én barátom egyforma magas velem, de egyre több (szép) barátnőmnek van picit alacsonyabb barátja. Egyre kevésbé szempont!
2012. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Én magasabb vagyok a páromnál. Imádjuk egymást. De engem nagyon zavar őt nem. Engem talán azért készít ki mert imdáom a magasarkút de ez így felejtös ( 3éve boldogan élünk amugy)
2012. nov. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Ha az a fajta vagy aki úgy választ párt mint egy kiegészítőt a ruhájához akkor gáz! De ha ez vigasztal az ilyen kapcsolatok nem tartanak úgy se sokáig mert a 40000 közös fénykép és kiírás hogy "Így megy úgy hiányzol" után rájössz hogy a csinált ragaszkodáson kívül igazából nem tudtok mit kezdeni egymással.


Semmivel nem több vagy kevesebb egy ember a magassága miatt.

2012. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Kedves utolsó, mire fel az okoskodás? :D

'csinált' a ragaszkodásunk, csak mert feltettem egy kérdést? Gratulálni tudok, ha egy kérdésből te már átlátod az egész kapcsolatunkat. Respect... se. Gyakorolj még ;)

2012. nov. 24. 10:02
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem. De szeretem az olyan kapcsolatokat ahol két marhadekoratív bútordarab összekapaszkodik és minden héten új fotó kerül fel róluk amin hűdeszeretem a másikat pózolnak. És mind a kettő marhára jól mutat a képeken és az utcán is. Igazi állom pár? Mert külsőre úgy néznek ki??? tehet ez ettől működne??? Komolyan van aki ezt így gondolja?


Minden státuszüzenet a másiknak szól, hogy így meg úgy hiányzol. Mérföldkövek vannak hogy már 1 hete, már 1 hónapja, már 1 éve ("bírom ezt a szart fenntartani" ez persze nincs ott de szinte belelátni). Azután pedig jön a felismerés. "Mi a faxot kezdjek veled amúgy?" Egy ilyen kapcsolat fenntartása ugyanis marha sok energiát elemészt. Jön a veszekedés olyan dolgokon hogy: "Csíkos inget húztál, biztos nem szeretsz." Valahogy rá kéne venni a másikat hogy távozzon. Ismerős?


Egy kapcsolat soha nem ciki, ha ott két ember egymásra talált...

2012. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

elhiszem, hogy manapság ez a "menő" és elég kiábrándító.

mi szerencsére nem ilyenek vagyunk :) nem Facebook-on éljük az életünket, nincs ezernyi közös képünk se..

életemben másodszor vagyok szerelmes, ha ciki volna a magasság-kérdés, az se változtatna az érzéseimen..

2012. nov. 25. 21:25
 9/16 anonim ***** válasza:

A dekoratív bútordarabok számára fontos kérdés egyedül a másik megfelelő magassága. Aki magára ismer nyugodtan elszégyellheti magát.


Más az amikor az ideális álomjelöltről kérdeznek és arra a válasz hogy a magas srácok jók és más ha azért nem jár egyedül egy fiúval mert az nem megfelelő magas.

Ez olyan mintha egy fiú kijelentené hogy szóba sem áll veled mert nem elég nagyok a dudáid. :D ugye milyen intelligensnek gondolnánk rögtön az illetőt

2012. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Khm.. Szóval dekoratív bútordarab lettem egy kérdés miatt. Felemelő érzés.

Kíváncsi volnék miféle tökéletes jellem bújik az ilyen szúrkálódó kommentek mögött :)

2012. nov. 25. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!