Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe szerelmes vagyok.18 éves én 15. szerinte nem lehetunk egyutt mert 18 éves én meg 15. de én szerelmes vagyok belé. Mit tegyek hogy o is az legyen?

Figyelt kérdés
kèrlek segitsetek !!!

2012. nov. 23. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
bullshit, simán elfogadható ez a korkülönbség.
2012. nov. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem is... de o azt mondta hogy màsok mit mondanànak...
2012. nov. 25. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:
én pont most kezdek el udvarolni egy 15 éveskének 18 évesen :)
2012. nov. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mit tegyek hogy ne màsok hanem èn èrdekeljem???....segitsetek .. <3
2012. nov. 26. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok, most mégis 16 éves csaj tetszik. szóval ez még több, ne idegeskedj ha bejössz nála összejöttök simán. beszélgess vele kezdetnek jó lesz.
2012. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de hiàba beszèlek vele egyszeruen nem birom elèrni hogy belemenjen abba hogy egyutt legyunk,.,. szerinte sok az a hàrom èv.. :(
2012. nov. 29. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Túl gyerekesnek tart még, és/vagy nem szerelmes beléd.

Ez esetben azt kell hogy mondjam, lépj túl rajta.

2012. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de szerelmes vagyok belè... akkor mit csinàljak???
2012. nov. 30. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!