Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni normálisabb ("nyugisabb", tisztességesebb) srácokkal?

Figyelt kérdés
Furcsán fogalmaztam meg a kérdést,de remélem érthető. Valami olyasmit akartam,hogy nem vagyok kíváncsi a tipikus mai nagyképű,gyerekes bunkókra.Budapesten lakom,szórakozóhelyek kilőve,mivel ott szinte semmi esély olyant találni,aki komoly kapcsolatot szeretne,és nem csak lefektetni. Könyvtárba nem találkozom szinte a korosztályommal se,máshova meg nagyon ritkán járok,mert nincs ötletem,hol lehetne,ráadásul egyedül. Barátnőkkel,barátokkal együtt meg nem nagyon lehet ismerkedni szerintem. Ti hova szoktatok menni?:)
2012. nov. 23. 23:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
itt vagyok, mondjad !
2012. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is ezt kérdezem csak fordítva:D Hol lehet ilyen lányokkal ismerkedni?
2012. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a temetőben szoktam lógni, mert szellem vagyok. Amúgy nyugis srác vagyok.
2012. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az ilyen emberek mindkét nembe elég passzívak, tudom mert én is ilyen vagyok, uh általában elkerülik egymást
2012. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 El Greco ***** válasza:

Igen,a magadfajta lányokkal hol találkozhat az ember?

14/f

2012. nov. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, csak szerintem eléggé válogatós fajta :/
2012. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kép alapján döntök, de én is küldök ;)
2012. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sulidban, koncerten, jégpályán, bkv-n, tescoban, vagy bárhol ahol szimpatikus srácot látsz, és egynél többször rá tudsz mosolyogni.
2012. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

egyetem, főiskola mondjuk ugy 3. -4. féléves tárgyaknál :D

meg persze itt, pláne péntek hajnalban

2012. nov. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!