Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha amellett, hogy barátja van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha amellett, hogy barátja van 4 éve tartjuk a kapcsolatot és naponta órákat beszélünk át a facebookon és azelőtt élőben is minden rendben ment tetszem neki?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 03:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Van egy lány aki pont akkor ment bele egy komoly kapcsolatba, amikor össze akartam jönni vele. Sajnos hűséges típus, de azóta is rengeteget beszélgetünk mindenről és nem csak tőmondatokban válaszol. Én úgy érzem megvolt a szikra korábban is, de most valahogy nehezen megközelíthető.


Csak nem akar bunkó lenni és ezért nem szakítja meg velem a kapcsolatot, vagy jól érzem, hogy azért folyik közöttünk ennyi energia mert tetszem neki és szeret?

2012. nov. 24. 03:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha barátja van, akkor maradj meg havernak. Az sem rossz. Csak más.
2012. nov. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Volt egy nagyon jó fiú barátom, jóban voltunk, mióta az eszemet tudom. És nem emlékszem rá, hogy akartunk volna bármi többet egymástól... nekem más tetszett, meg ő is mesélt mindig a lányról, aki bejött neki. Aztán összejöttem a barátommal. Ez még nem ok rá, hogy ne beszéljek többet a haverommal. :D

Szóval szerintem barát vagy neki. Ha neked ez nem oké, akkor inkább próbáld elfelejteni, és nem beszélni vele, de ne kavarj bele a kapcsolatába, ha boldog. Tudom, hogy nehéz, és sz@r, én is átéltem már, de ez van. Kitartás. :)

2012. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!