Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Ugye, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Ugye, hogy helytelen lenne ha lefeküdnék a volt barátommal? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Már feltettem ezt a kérdést, de véletlenül kitöröltem ezért most leírom újra :D

Szóval..még a tavalyi félévben összejöttünk egy osztálytársammal. Nagyon szerettük egymást, de a nyáron mégis szakítottunk, mert nem nagyon volt időnk találkozni,ami kicsit megviselte mindkettőnket. Elég csúnyán szakítottunk(facen szakított,amit amúgy nagyon meg is bánt de sokat veszekedtünk emiatt). Utána sokáig nem beszéltünk, majd ő keresett és újra 'jóban' lettünk. Ezután megint nem beszéltünk majdnem egy hónapig, mert összevesztünk(ez az én hibám volt). Most viszont megint elkezdtünk beszélgetni....de nem úgy mint azelőtt. Komolyan mondom, hogy ilyen beszélgetéseink még akkor sem voltak, amikor együtt voltunk. Folyton a szexről beszélgetünk, de ez olyan furcsa mert hát már szakítottunk. Ő nagyon szívesen lefeküdne velem és hát én is kívánom, de sosem úgy képzeltem el, hogy majd az ex barátom veszi el a szüzességem. Ugye, hogy helytelen lenne szerintetek is?



2012. nov. 24. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nincs ebben olyan hogy helytelen .Te hogy szeretnéd elveszíteni a szüzességedet ezen gondolkozz
2012. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
nagyon helytelen, egyrészt osztálytárssal legtöbbször amúgy sem érdemes kikezdeni, másrészt ha ennyit veszekedtetek meg szakítottatok valószínűleg nem passzoltok össze, harmadrészt meg nem hülyeség az, hogy olyannal érdemes elveszteni, akibe szerelmes vagy:)
2012. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Pont ezaz, én úgy szeretném elveszíteni, hogy a srác is szeret és nem csak meg akar húzni.Azt nem tagadom, hogy számomra nem közömbös a volt barátom, de félek, hogy ő meg csak szexet akar(bár említette, hogy vmit majd mondai akar személyesen).Szóval az már biztos, hogy nem feküdnék le vele, de a petting is helytelen lenne? Gondolom igen, de annyira kívánom..komolyan mondom,hogy folyton ő jár a fejemben és nem tudok neki mit csinálni..:S

2012. nov. 25. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!