Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik milyen előnyökkel ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik milyen előnyökkel ill. hátrányokkal jár?

Figyelt kérdés

Szóval arra kérnélek benneteket, hogy soroljátok fel,hogy milyen előnyökkel, hátrányokkal jár magasnak vagy alacsony férfinak lenni. Irjatok mindent le ami csak eszetekbe jut. Mindent. Unaloműzésnek is jó kis feladat :)


A következőképpen kellene.


Magas férfi


Pozitivum:


Negativum:


Alacsony férfi


Pozitivum:


Negativum:


2012. nov. 24. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a magasnak csak előnyei vannak (itt nem a 2 méteresre gondolok azért)

az alacsonyabbnak meg akkor hátrány ha magasabb csajt fog ki

2012. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

magas férfi

pozitívum: nem kell félnie hogy a kiszemelt hölgy magasabb nála, a magasság valamilyen szinten tekintélyt ad

negatívum: nem tudok


alacsony férfi:

pozitívum : nem tudok

negatív: a kiszemelt hölgy magasabb nála és ez a dolog a lánynak nem tetszik

ennyi jutott eszembe :)

2012. nov. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

mondhattok a csajozástól eltérően is bármit ami eszetekbe jut. Ilyenekre gondolok,hogy magasaknak sokszor kell hajolgatniuk mig az alacsonyabbaknak nem, és amúgy is könnyebben hajolnak az alacsonyak. vagy pl az én körömben a magasabbak hátfájósabbak mig az alacsonyak nem. A magas jobban átlátja ami körülötte történik tömegben. A magas könnyebben zsákol kosárlabdában.


szóval irhattok ilyeneket is :D

2012. nov. 24. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, bár erősen sztereotipizáló a kérdés, így a válaszaimat is a sztereotípiákból tudom felépíteni, illetve pár biológiai tényt is megpróbálok belecsempészni.


Magas férfi:

Előny:

A társadalom a magas férfiakhoz olyan előnyös, és alapjában véve férfias tulajdonságokat kapcsol, mint pl. a sikeresség, nagyobb munkabírás, magasabb társadalmi státusz, szociális függetlenség és nem utolsó sorban az erő. Ennek többnyire van is alapja, több tanulmány mutatta ki, hogy a magasabb férfiak sikeresebbek a munka területén és többet is keresnek. Más kutatások azt is kimutatták, hogy a magasabb férfiak sokkal sikeresebbek a párválasztásban és több gyermekük is születik.

Hátrány:

Elvileg az élettartamuk rövidebb, több energiát igényel egy nagyobb test fenntartása.


Alacsonyabb férfi

Előny:

Nehéz kérdés, az egyetlen dolog, ami eszembe jutott, hogy kisebb rá az esélye, hogy beveri a fejét valami alacsony építésű ajtónál, vagy nem fejeli le a csillárt.

Hátrány:

A társadalom képében az alacsony férfi sikertelen, nyomulós, alacsony teherbírású és agresszív. Nem túl megnyerő tulajdonságok. Sokkal nehezebb párt találnia magának. Bár elvileg tovább él, ezt én mégis negatívnak érzem, mert csak többet szenved. Bár ez sem biztos, ugyanis egy amerikai tanulmány kimutatta, hogy az alacsonyabb emberek 50%-kal hajlamosabbak a szív és érrendszeri megbetegedésekre. (Lehetséges okként azt hozták fel, hogy a nagyobb testmérettel rendelkezők koszorúerei is arányosan nagyobbak, így a vastagabb átmérő miatt kevésbé hajlamos elzárulni.)

2012. nov. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából mindkét véglet szar szerintem. Akik beletartoznak, ne pontozzanak le, mert leírom a véleményemet. Igazából mindenkinek a maga magassági szintjén kéne párt keresni, és nem volnának furcsaságok, kellemetlenségek. De szeirntem a végletek nem jók. A kicsi ember semmit nem ér fel, a magas nők elutasítják. A magas ember mindenhól görnyedezhet, mindehova bebasz sza a fejét

sok helyre eleve be se fér, ráadásul a kicsi nők egy jó része nem találja velük a szintet. Boxban azért van előnye, ennyi. A legjobb 180 centi körül lenni az az arany középút, az jó az alacsonyabb és a pár centivel magasabb lányokhoz is. Ha összehúzza magát mindenhova befér, ha kinyújtózkodik kicst, bármit elérhet. Radásul szexben is rugalmasabb. Nekem kicsit viccesnek tünik elképzelni ahogy egy 160 centis kicsilányt döfköd egy 190 centis felhőkarcoló. A lánynak sámli kell.

2012. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!