Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek h ha már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek h ha már csak max 1 évetek lenne hátra és nincs olyan akinek erről beszélhettek és nem is akartok ezzel senkit se elkeseríteni?

Figyelt kérdés
Elmondanátok a párotoknak, v mit tennétek? :/
2012. nov. 27. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ezt el kell mondanod a párodnak.Neked is jobb lesz,nagy terhet veszel le a saját válladról,hogy nem titkolod a problémádat.Biztos fájna neki,de gondold el,hogy ha váratlanul megtörténne,ő meg nem is tudta,hogy mi történik.
2012. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen elmondanám.
2012. nov. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmondanám.

Így amíg együtt vagyunk még,jobban tudnánk kiélvezni a megmaradt időt.

2012. nov. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a cipőben jártam 4 hónappal ezelőtt, közölték velem h rosszindulatú daganatom van. (agyba)

És 1-2-3 évem van hátra a terápiáktól gyógyszerektől függően.


Sokat hezitáltam rajta, hogy mondjam el a barátnőmnek illetve anyámnak is.


Volt egy közeli barátom vele beszéltem meg, majd 2 hónap után mondtam el a páromnak és anyumnak is.

Nem akartam mert féltem h összetörnek teljesen, illetve onnantól kezdve levegőt sem hagynak venni.

De 2 hónappal rá elmondtam, és megkaptam a leb@szást is, hogy miért nem mondtam még el.


De éljük mindennapjainkat ahogy eddig, eljárok dolgozni szórakozni ahogy mindent eddig.


Egyszer majd valaki kihúzza a konnetktorból a dugót és akkor ágyő szép világ.

2012. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!