Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon közvetlen srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon közvetlen srác esetében mi utal arra, hogyha tetszik neki vki?

Figyelt kérdés
Tehát olyan a fiú, hogy mindig pörög, mindenkivel jóban van, ölelget mindenkit stb, szóval elég közvetlen mindenkivel. Így nem igazán érvényes rá, ami egy átlag pasira, ahol egyértelműen lehet értelmezni a jeleket stb:D Szerintetek hogy nyilvánulna meg ez leginkább?:) Pasik, vmi ötlet, hogy mi az, amit csak olyannak mondtok/tesztek, aki tetszik nektek?:) (20 éven felüli srácról beszélünk)
2012. nov. 27. 23:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Neki mindenki tetszik, nincs mit félreérteni ;)
2012. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így is meg lehet állapítani. Mert aki tetszik ,azzal másképp viselkedem. Ez akarva akaratlanul is látszik rajtam. Pl. ha mindenkit ölelegetek, akkor lehet h eleinte pont azt a lányt nem merem ölelgetni aki tetszik nekem, aztán később persze amikor már jobban megismertük egymást, akkor fordul a kocka, és másokk helyett is csak őt ölelgetem.;-)
2012. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha sokat foglalkozik kifejezetten Veled az már egy jel:) vagy ha bámul, esetleg mindig a közeledben van vagy "véletlenül" mindig ott jelenik meg ahol te vagy, vagy a kedvedben akar járni :) hidd el ha tetszel neki azt érzed és látod akármilyen a stilusa ;)

19/L

2012. nov. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Eddig én is úgy voltam, hogy meg bírom állapítani nézésből stb-ből, de nem tudom, vhogyan mindenkire úgy tud nézni:D Igazából csak most találkoztunk többet (amúgy közös barátaink vannak, onnan ismerjük egymást) csak most vhogy mindig összefutottunk vagy egy helyen tanultunk pl.
2012. nov. 27. 23:52
 5/9 anonim ***** válasza:
és hány évesek vagytok?
2012. nov. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 20, ő 21
2012. nov. 28. 00:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiúkról elsőre egy kellemes derű jön le, mert azt hisszed h midenki számára elérhető, de ha jobban megismered rájössz, h épp ellenkezőleg, elég elérhetetlen.


Amit tanácsolni tudok, h a végére járj a dolognak. Érd el h csak ti legyetek valahol kettesben, ez a fantáziádra van bízva, ahol nem zavarhat titeket senki. Én ha ilyen helyen találkoznék a kiszemelt lánnyal levetném az álarcot és szerelmet vallanék neki. De nagy tömegben suliban az olyan erőltetett durva lenne...

2012. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz, hogy őket sokkal nehezebb meghódítani,. Mikor megismertük, akkor bnőim azt hitték meleg, mert mindig lányokkal lógott (de 100% nem az), meg nem volt még így bnője amióta ismerjük.

És az jelenthet vmit, hogy sokszor beszélgetünk neten (igaz sokszor h.lyeségekről, nem vmi komoly ember:D) de bnőm, aki egy szakon van vele és sok órájuk van együtt azt mondta, hogy velük nem igazán szokott neten beszélgetni, írogatni, csak ha vmi tárggyal kapcsolatos dolgot beszélnek meg?

2012. nov. 29. 18:24
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok még a 20-as éveimben,de állíthatom,hogy tényleg mindegy milyen a stílusa.:) én is ebben a cipőben jártam,észrevettem hogy tetszem neki,pedig jóformán még nem is ismertem...na de mindegy,szép volt jó volt...
2012. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!