Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit várhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit várhatok ettől a lánytól?

Figyelt kérdés

Nyáron flörtöltem egy lánnyal, nem folytattuk a dolgot, de végülis elkezdtünk levelezgetni, de annyira hiányzik. Félek, hogy ez a levelezgetés is elcsendesedik egy idő után és sosem fogjuk egymást többé látni.


Viszont ha erőszakos vagyok akkor azért fog visszautasítani... nyáron szinte megdugtam az út szélén annyira rá voltam mászva, persze nem történt semmi. Nyilván ő is tudja h ha találkoznánk, az vagy nagyon kellemetlen lenne, vagy egymásnak esnénk.


Térjek a tárgyra vagy hagyjam kibontakozni a dolgot? Nem tudom mit tegyek...

Most azt írtam neki, hogy tudom, hogy nem szabad kimondanom, de nagyon hiányzol és szeretnék veled találkozni...


de mivel láttam, hogy erre nem fog nyitottan reagálni hozzátettem egy üzenetben hogy "ezt nem tudom miért írtam :D"


2012. nov. 28. 01:25
 1/3 A kérdező kommentje:

nyitottnak tűnik rám, de valahogy kerüli a forró kását. nem lennék meglepve, hogy az utolsó üzenetemre azt a választ írná, hogy ő viszont nem akar velem és ezt itt hagyjuk abba, vagy valami.


Múltkor már finoman felhoztam neki de nem reagált rá, viszont nem is modott nemet.

2012. nov. 28. 01:27
 2/3 anonim ***** válasza:

nyitottnak tűnik (rám) felém - bocsi,csak zavart:D


Őszintén?

Hogyha ő is komolyabbra akarná fordítani ezt a kapcsolatot,akkor megírta volna már,amikor felhoztad a témát.


Valószínűleg azért nem írt semmit,mert nem akart megbántani.

2012. nov. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, de iszonyú határozatlannak tűnsz.


Végül is mit szeretnél tőle? Csak szexet, vagy kapcsolatot?


Ne írj neki ilyeneket, hogy "nem szabad kimondanom" - ez olyan határozatlan és férfiatlan maszlag.


Ha akarsz tőle valamit, akkor azt mondd ki és vállald fel egyenesen.


"Hiányzik a társaságod, szeretnélek jobban megismerni. Melyik nap tudnánk találkozni?"


szerintem az élet rövid ezekhez a gyerekes csiki csuki játékokhoz, ha fiatal vagy akkor is.

mondd ki, amit akarsz, és ne őrlődj feleslegesen.

2012. nov. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!