Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mit reagálnál, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit reagálnál, ha egy számodra kedves művész ismerősödről kiderülne, hogy meleg vagy biszexuális?

Figyelt kérdés
Te mit reagálnál? Továbbra is szeretnéd, mint ember? Elvenné e ez a kedved a munkáitól? Én ezt egy versíró fiú ismerősömről tudtam meg tegnap, de ez nem változtat semmin, ugyanúgy szeretem őt, mert jó fej és a versei is jók. :)
2012. nov. 28. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor csalódnék, ha számomra nem csak ismerős lenne, hanem belezúgtam volna. Egyébként ennek semmi köze a verseihez, azok attól még ua. maradnak.
2012. nov. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És milyen hatással lenne ez a baráti kapcsolatotokra?
2012. nov. 28. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A barát az barát marad.
2012. nov. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Az mondjuk fura, hogy egy barátról az ember nem tud mindent...
2012. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

09:19


Én is azt vallom, hogy barátok között nincsenek titkok! Szerintem is a legjobb, ha tiszták a lapjaink egymás előtt.

2012. nov. 28. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,azért a melegségről beszélünk,amit sokan elítélnek,és szerintem megbélyegzik miatta az embert.

Na meg végül is én úgy gondolom hogy magánügy,ha lenne ilyen barátom,elfogadnám,de nem akarnék tudni a részletekről....

Szerintem viszont ilyen előítéletes emberekkel a földön,normális hogy titkolja,fél a reakcióktól.

2012. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

09:38


Igen, a versíró fiú ismerősöm is pont a reakciók miatt titkolta eddig mélyen a dolgot. Félt szegényke. :( De most, a vallomás után már könnyebb neki.

2012. nov. 28. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban tisztelném. Nem lehet könnyű neki.
2012. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem érdekelne. Úgy értem, a barátaimat nem a szexuális hovatartozásukért szeretem, hanem azért, amilyenek. Tök irreleváns, hogy meleg vagy nem. Én nagy támogatója vagyok amúgy is a meleg jogoknak, szóval egyáltalán nem zavarna. Ugyanúgy néznék rá, mint addig.
2012. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ugyan mar, mit valtoztat azon hogy milyen a nemi identitasa, ha a kedves ismerosom/baratom, akkor igy is ugy is az marad, miert kellene kerulni ezert?

A teljesitmenyebol nem von le, hogy mit szeret privat.

Kevesbe tehetseges sem lesz attol.

2015. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!