Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire zavar benneteket, ha egy pasi enyhén gynecomastiás?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi az???
2012. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%
Csöcse nő a vőlegénynek :)
2012. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan leírhattad volna hogy zavar -e minket nőket ha a férfinak is rendes melle van, sokszor hasonló mint egy nőnek.

Engem abban az esetben zavarna ha külső tényezők miatt nő meg a melle a férfinak. Ugyanis legtöbb esetben akkor fejlődik ki ha a férfi

- anabolikus szteroidokat használ

- marihuánát használt.

Ez a kettő erősen befolyásolja a kialakulását.

Ha természetes úton ritkán és lassabban alakul ki, és ha nem használ az illető káros kiegészítőket akkor nem is fejlődik ki 100%-san.


Bár engem személy szerint zavarna ha a páromnak nagyobb melle lenne mint nekem (nekem 90/C van) De ha természetes úton alakult ki, és nem szteroidok vagy kábítószer miatt akkor nem csinálnék ügyet belőle. Egy jó műtéttel korrigálható.

2012. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3.: ami a leginkább befolyásolja a kialalakulásást, az a rengeteg műanyag, amelyeket ételek/italok csomagolóanyagaként használnak; + "Stop heating food in the microwave in plastic containers. You are dosing yourself with high levels of bisphenol-A which has been proven to be a chemical estrogen." ( http://www.youtube.com/watch?v=1npN-qENNOU)
2012. nov. 28. 09:56
 5/14 anonim ***** válasza:

Genetika és anabolikus szteroidok, amitől kialakul.

Ha nekem nagyobb mellem lenne, mint a nőmnek, hát nem azzal védekeznék, hogy szívem, ez csak genetika és hormonok. Mennék és műttetném.

2012. nov. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos igen. Akár izom, akár más. Ez nálam valahogy (akaratomon kívül) zavaró tényező. Nőiesnek látnám tőle. Már azt sem szeretem, ha az izom túl sok ott.

A mellkas nálam egyféle lehet: lapos. Úgy tudom vonzónak találni. Hisz lényegében ez az egyik fő dolog, ami a nőktől megkülönbözteti a férfiakat.

2012. nov. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hogy hogy a rengeteg műanyag? Én is a szteroidokról hallottam.

Arról olvastam, hogy manapság nagyon sok női hormon (ösztrogén szerű anyag) kerül a környezetbe, állítólag ezért "feminizálódnak" a férfiak, de nekem sántít. Szerintem inkább az életmód függvénye, ráadásul a vékonyka fiúkon semmi nőies jelleg (például mellek) nincs.

Ezen kívül a nőkre is hatnia kellene a plusz ösztrogénnek, esetükben viszont nem azt látjuk, hogy egyre nagyobb melleik lesznek, stb. Ellenkezőleg. Mindenki kicsit az "uniszex" irányába halad (nem a legjobb szó talán).

Én más magyarázatokat keresnék. Egyrészt, már a fiús alkatú lányok is fennmaradhatnak, képesek szülni (császármetszét, a Victoria Backhem most akarja bevállalni az újabb gyereket, na, 200 éve még ő se szült volna egyet se a fiús alakjával).

Férfiaknál meg semmi szüksége már arra, hogy kemény fizikai munkát végezzen napi 12 órában.

2012. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez a műanyag, csak belebeszélés, és indok! Alkati kérdés az egész. Ez általában az egyébként is a duci srácoknál alakul ki.

Nekem van egy osztálytársam, aki ilyen cicikkel rendelkezik, és sokszor röhigcsélünk rajta, de vele együtt. veszi a lapot és így semmi frusztrációt sem okoz neki. A barátnője, mert van neki egy jó nője, nem foglalkozik vele. Nyáron a Balcsin voltunk de senkinek eszébe sem jutott ezzel foglalkozni. Egyébként nagyon jó fej. Meg van békélve magával és éli az életét. Ha valakinek pedig gondot okoz az tus segíteni magán, például fogyókúrával és orvosi segítséggel is.

2012. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is ismertem egy srácot. Nem volt kövér, de volt egy pici cicije, mégis. Ő elkezdett mellre gyúrni. Na ne testépítésre gondoljatok! Most olyan szép, fiús mellkasa van, hogy csak na. :D
2012. nov. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a pseudo gynecomastia zsír miatt van, ha behízik az illető. A hormonális okok pedig a második lehetőség, ez az igazi gyno. De az izom nem gynecomastia. az a normális megjelenés része.
2012. nov. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!