Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha társkeresőn 20 lányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn 20 lányból 16-17 (megszámoltam és átlagban ennyi) mindig kiírja az ideáljához, hogy minimum 175 legyen egy pasi, akkor nem jogos a 175 alatti pasik sírdogálása?

Figyelt kérdés
Mert ugye ilyenkor minden lány leoltja őket, hogy nekik nem kell magas pasi, elég ha csak olyan magas mint maga a lány (f.ancokat)és minden rendben van. Kicsit jobb híján a társkeresőkön nézem utána és 170 alatti lányoknál is mind a 175 centis fiú volt kiírva alsó határnak. Tehát ha nyitott szemmel járunk, akkor az igazság hamar kiderül. Bár való életben nem tudom mi a helyzet, de társkeresőn ez az alsó határ. Sőt nem egyszer azt is olvasom, hogy jó lenne az is, ha ,,magassarkút húzok (10 centi alaphangon) akkor is fel tudjak rá nézni. Tehát lehet, hogy mégis jogos az 173 (visítva néhány lánynál talán elmegy)alatti pasik sírása?
2012. nov. 28. 17:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ahelyett, hogy statisztikákat gyártanál, inkább nézz ki a nagyvilágba és ismerkedj lányokkal, láttam már nem egyet alacsony fiúval.
2012. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
a pasik "sírása" semmiképp sem jogos, lehet alacsonyabban is próbálkozni nem fog minden lány elküldeni, de ha ezen lovagolsz akkor igen
2012. nov. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

get a life!

egyébként meg adatlapra bármit kiírhatnak.ha élőben összefutsz vele,és nem vagy 175,csak 174 cm,de nagyon szimpi vagy neki,nem hiszem,hogy ez lesz a mérvadó

2012. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Lehet 175 cm alatt is, de akkor csak ha brutál helyes a pasi. Az iszonyat ritka ha nem néz ki jól és átlag alatti, hogy akkor lenne esélye.
2012. nov. 28. 17:06
 5/25 anonim ***** válasza:
jajj,ne kombinálj már. ez azért jóval összetettebb a "helyességnél"
2012. nov. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jogos, de akkor is unalmas, hogy napi 10 ilyen kérdés van. Még eleinte a lányok megpróbálták leírni, hogy nem így van, de a sértett hímek nem hitték el, utána belekötöttek, mondván minden nő anyagias, külsőre megy, stb. Ezek után jogos vagy sem, én lesz*rom.
2012. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16-17 kiírja, a maradék nem, de azok is így gondolják, ahogy a való életben is. 175 cm alatt gyakorlatilag esélytelen vagy a csajozásban, hacsak nem vagy arcra egy Brad Pitt, v nem vagy kitömve lóvéval.
2012. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én 168 vagyok, tulajdonképpen jó nekem az is, ha valaki egymagas velem. De azért valamiért jobb szeretném, ha magasabb lenne nálam, meg ha magassarkút veszek, akkor kicsit gáz lenne, hogy 10 centivel magasabb vagyok nála.
2012. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nálam 170 volt kiírva anno, mert én 165 vagyok. A párom, akivel társkeresőn jöttünk össze 170 magas, ha magassarkút veszek fel, kicsit talán magasabb is vagyok nála, de egyáltalán nem érdekel.

Nem a méret a lényeg, nem a magassága fogott meg, hanem a személyisége.


Viszont egy ilyen nyafogó, picsogó kisfiúval mint a kérdező, biztos nem kezdenék. A férfi legyen Férfi és pont.


De ha már itt tartunk és társkereső meg miegymás, mielőtt összejöttem a párommal, randiztam olyan sráccal, aki közölte, hogy azért nem lesz második randi, mert nem elég hosszú a hajam (vállig ért, frissen vágattam le, és imádtam). Én személy szerint úgy kezeltem a helyzetet, hogy közöltem a sráccal, hogy ha csak ennyi a gond, akkor fél év múlva, mikor már elég hosszú a hajam, jelentkezzen, hogy elküldhessen a bús pitsába a hülyeségeivel. Nah, valahogy így gondolkodik egy magabiztos férfi, nem úgy mint a kérdező (pedig én csak egy nő vagyok...).


24/N

2012. nov. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök hülyeseg ez a hatar, multkor valahol olvastam, hogy egy 160-as csaj csak 180 feletti pasikkal akar talalkozni. Hülyeseg az egesz, ha egy csajnak annyira fontos az a par centi ezen a teren akkor belsödet nem tudja ertekelni, vagyis nem kell vele foglalkozni.
2012. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!