Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kéne adnom az igényeimből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kéne adnom az igényeimből?

Figyelt kérdés

Belsőre szerintem oké vagyok,a külsőm nem ronda,de nem is egy szépség.Volt már olyan pasim,hogy nem is gondoltam volna,hogy ilyen külsővel megszerezhetem.De valahogy nem tetszem senkinek,főleg azoknak nem,akik nekem tetszenek.Vagyis inkább csak azoknak tetszem,akik nekem nem,viszont nem akarok olyannal kapcsolatot,aki nem is tetszik:(

(nyílván a belső a fontosabb nekem is,csak nem jutok el a belső megismeréséig,mert a külső nem fog meg)

Várjak hátha jön megint egy olyan jóképű pasi,akinek hátha én is tetszem,vagy adjam lejjebb az igényeimet külsőségek terén?


2012. nov. 29. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2012. nov. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

:DDDhaha.

szijaa,legalább nem én vagyok az egyedüli:)

2012. nov. 29. 21:32
 3/14 anonim ***** válasza:
hát én már nem nevetek ennyire:D:D:D már kezdem azt hinni gond van velem
2012. nov. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Lehet rosszul látjuk a külsőnket.Lehet nem is átlagos arcom van,hanem ronda.Lehet te is az vagy. :D

Sok a lehet.

2012. nov. 29. 21:37
 5/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ronda:D:D Ebben nem kételkedem (nem részletezem az okát), az a gond, hogy nekem tetszenek kevesen.
2012. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

17 vagyok.

--

ja így már mindjárt más:) az a gáz,ha nem is nézel ki jól és kevés ember is tetszik.(lásd én:D)

2012. nov. 29. 21:41
 8/14 anonim ***** válasza:

"De valahogy nem tetszem senkinek,főleg azoknak nem,akik nekem tetszenek.Vagyis inkább csak azoknak tetszem,akik nekem nem,viszont nem akarok olyannal kapcsolatot,aki nem is tetszik,,

Ezt olvasd már el légyszives.. ha 1szer nem fogod fel akkor többször is.. egy ilyen bonyolult pic*a a pasik farkánál többnek nem kell..

2012. nov. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Fiatalság...
2012. nov. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát haver sajnálom,hogy a többszörösen összetett mondatok meghaladják a képességeidet.
2012. nov. 29. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!