Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hol volt a legizgalmasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hol volt a legizgalmasabb a szex?

Figyelt kérdés

Én eddig játszótéren dugtam,buszon vertem,és verték ki nekem,és legextrémebb az egy parkban volt.:)

Várom a sok választ,kérlek írjatok minnél jobb ütleteket publikus,nyilváos szexre:)

Köszi:)



2012. nov. 29. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindenütt izgulok...
2012. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Este 11 felé buszpályaudvar sötét részén "enyhén" becsípve kapott el minket a láz :D próbáltunk szeretkezni az akkori párommal, csak vitt nagyon a fejünk :D én szoknyában voltam szerencsére :D páran jöttek-mentek :D
2012. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:) Izgis lehetett:)
2012. nov. 29. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
délután a barátommal a buszmegállóban :)
2012. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csaszi ***** válasza:
A parlament előtt :)
2012. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Parlamentbe:))
2012. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Hid Alatt!
2012. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
én parkban egy padon , volt asztal is :) na de az durva volt mikor be voltam egy kicsit csípve ( na jó nagyon ) és buliból mentünk haza autóval és hátul ültünk a pasimmal , elől ketten a sofőr nyílván józan volt , a másik az totál K.O. mi meg hátul elkezdtünk szexelni mintha legalább otthon lennénk :) másnap kicsit égő volt a srác előtt :D
2012. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ezek aranyos válaszok voltak,remélem még érkeznek hasonlók:) Csak így tovább lányok,fiúk,írjatok:)
2012. dec. 2. 15:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Dunapart
2013. jan. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!