Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le a srácot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon rám van szállva. Már több levelet is írt, hogy találkozni szeretne velem, eddig mindig lekoptattam valahogy, volt, hogy nem is válaszoltam neki, mert egyszerűen nem tudtam mit tenni. Azt hittem eltűnik, de nem értette a célzást, és újra felbukkant. Soha nem voltam vele annyira jóban, nem csak külsőre nem jön be, de egyáltalán nem szimpatikus, már több barátnőm is mondta, hogy nagyon tapadós. Hogy szabadulhatnék meg tőle úgy, hogy ne bántsam meg, de értsen a szóból? Egyszer sem adtam neki semmiféle jelet, hogy bejönne, nem tudom miért ilyen elszánt.

2012. nov. 29. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd vagy írd neki ezt: csinálj úgy, mint a festék és kopj le
2012. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond neki azt hogy van pasid és szálj le rólam mert nem tetszel nekem értsd már meg
2012. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
csak küld el. engem nem zavarna ha rosszul esik neki ha ennyire erőszakos.
2012. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne célozgass. Mondj inkább olyasmit, hogy sajnálod, de nem ő az, akit keresel.
2012. nov. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Naaa, Előzők! Nem lenne ez egy kicsit bunkóság? Hiszen a srác nem feltétlenül akar rosszat, csak egy kicsit... együgyű. Nem ez a jó szó rá, de nem is ez a lényeg. :D

Egyenesnek lenni egy fiúval szemben nagyon nehéz és kínos szokott lenni. Semmiképp sem szabad megbántani őt. Várj még egy ideig, ne keresd vele a kapcsolatot, ne tegyél félreérthetetlen, de számára félreérthető megjegyzéseket, nehogy reményts kelts benne. Ha ír ne írj vissza, ne foglalkozz vele. Ezzel most saját magam cáfoltam meg, tudom. De ha kérdőre von a fiú, miért nem figyelsz rá (ha nem von, nyert ügyed van), finoman, de határozottan és egyenesen tudasd vele, hogy mi a zu. Esetleg átirányíthatod hozzám egy randira. XD

2012. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt mondják a nők, hogy kitartás, udvarolj nekik, mert a kitartó kedveskedés a nő felé meghozza a gyümölcsét. Ezek szerint akkor még egy hónap, és te is meg fogod kedvelni a neked még nem tetsző palit. Kész röhely. Ezért nem kell foglalkozni a nőkkel! Ha elsőre látod, hogy szarik a fejedre, hagyd a fenébe őket! Ez a jó stratégia. Nem szabad udvarolni. Amelyik meg kéreti magát, az utána nyugodtan dildózzon.

A gyereknek meg kerek perec meg kell mondanod kérdező lány,hogy takarodj az életemből! Ebből már érteni fog, és eloldalaz, mint egy háromlábú kóborkutya, akit jól fejberúgtak.

2012. nov. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd ezt neki: "Undorodom tőled; hányingerem van, pusztán attól, hogy az aurámba kerültél". Na, ebből érteni fog. Ha még ebből se, akkor meg GYP-s.
2012. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. A kóborkutyás rész jó volt. Röhögtem XD
2012. dec. 1. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!