Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz húzás volt leírni neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz húzás volt leírni neki a gyerekkoromat?

Figyelt kérdés

Pár hete levelezünk egy lánnyal akivel élőben elég közel kerültünk. Beleuntam a sok átlagos témába (munka, külföld) és leírtam neki hogy milyen boldog gyerekkorom volt, fotókat is tettem a levélbe. Egész jól sikerült. Gondoltam feldobom kicsit a témát és berakok valami személyesebb dolgot.


Rossz húzás volt?


Szinte csak pozitívumokat írtam le. Hogy én amúgy kb a balatonon nőttem fel, de nem házunk volt hanem vitorlásunk és 8 éves koromig az egész életem egy nyaralás volt. És talán ezért b.sz fel ennyire ez a k.rva világ és ezért alkalmazkodom ilyen nehezen, mert gyönyörű gyerekkorom volt és nem engedem, hogy letöröljék a számról a mosolyt. Bkv ellenőrök, g.ci tanárok, agyament emberek és hasonlók. Ezt persze nem tettem hozzá.


2012. nov. 30. 04:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem volt rossz húzás. Én az ilyen gyerekkorra "irigykednék".

Várd ki a végét, hátha Ő is hasonlót "kreál" éppen, és már küldi is:)

2012. nov. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintének lenni szerintem szerintem maximum rövid távon jöhet ki rosszul.
2012. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Miért lenne ez rossz húzás? Ő mesélt ezek után a sajátjáról?


Az lehet talán ebben a rossz, ha neki meg teljesen az ellentéte volt. Mert akkor fennálhat nála az a gondolat, hogy "biztos rinyálásnak venné, ha elmondanám", vagy "biztos nem értene meg"...

Legalábbis most magamból indultam ki. Örülnék neki, hogy ilyen gyerekkorod volt, viszont bennem lenne a félsz, hogy lehet ezáltal sem passzolnánk annyira, mert te máshogy fogod fel a dolgokat. Ugyanis a gyerekkor sok mindent befolyásol az ember életében. Én például pozitív személyiség vagyok ezek után is, de azért van egy párszor, hogy nagyon borúsan látom a dolgokat, előjönnek a régi sebek stb., és akkor fordulnék hozzád, mint a páromhoz. Ha megértő vagy, együttérző, emppatikus, akkor nincs ebben semmi rossz. Ezt csak azért mondom, mert volt egy párom, aki engem soha, egyáltalán nem értett meg. Mikor előjött bennem valami,és nem bírtam ki...sírtam, akkor szinte csak legyintett rá és mondta, hogy "jaj, ne sírjál már", "minek sírsz?", amik nem nagyon segítenek..sőt.

2012. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!