Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nekem tetszik, amikor a névnapja volt fel is köszöntöttem őt az iwiw-en. Kedvesen visszaírt, megköszönte, én nem reagáltam rá. Lehet elrontottam és írni kellett volna?!

Figyelt kérdés

Amikor találkozunk nézzük egymást, néha közeledik felém és beszélgetünk, de sosem vagyok egyedül ilyenkor, a barátaimmal vagyok. Egy két szót váltunk, de az biztos, hogy mindig végigmér és néz-néz.

Arra gondoltam felköszöntöm, hátha elkezdődik valami, de nem mertem neki visszaírni, én már voltam férjnél és van egy kicsi gyerekem is, aki velem él. Viszont nem régen volt a szülinapom, amire vártam, hogy Ő is reagál, de semmi. Pedig az iwiw kiírja, kinek mikor mi... Lehet az enyémet nem írta ki, mert azon a napon több is volt az ismerősei között, vagy mindent félreértettem és egyáltalán semmit sem akar? De akkor miért válaszolt vissza egy nagyon kétértelműt az én köszöntőmre??!! Béna voltam, hogy nem írtam rá neki semmit, pedig látványosan erről árulkodott a válasz, hogy vár vissza valamit.


2009. aug. 18. 13:22
 1/2 anonim válasza:
Minden szulinapost kiir az iwiw, de lehet, hogy nem figyeli azokat, megkell probalni ujra felvenni a kapcsolatot vele, veszteni valod nincs...
2009. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Figyelj, ha csak annyit írtál volna hogy szívesen, az kevés lett volna, de ha viszont azonnal rárontasz Pl: elhívod randira, akkor talán az neki túl gyors. SZóval inkább személyesen sokat beszélgess vele, és ha már tényleg igazán úgy gondolod hogy ideje elhívni valahová, akkor tedd meg! És én nem javaslom az iwiwes kommunikálást. Jobb személyesen! (úgy sokkal meggyőzőbb!)
2010. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!