Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ivás megoldhatja a problémát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ivás megoldhatja a problémát?

Figyelt kérdés

Szex közben hamar "kiszáradok", síkosító nem sokat segít...

Hallottam valahol, hogy ha sokat iszom,(napi két litert vagy többet vizet), akkor ez a probléma megoldódhat. Mostanában jó ha napi fél litert iszom.

19/L



2012. dec. 1. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem már valaki alkoholista akar lenni a cím alapján :D. Egyébként nap fél liter víz rettentően kevés, mindenképp igyál többet.
2012. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én napi fél liter vízfogyasztás mellett nem azon aggódnék, hogy mennyire nedves a pinám, hanem hogy mikor mennek tönkre a veséim.
2012. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a cím alapján már el is képzeltem a válaszom : " nem, csak egy időre elfeledteti." :D

igyál többet, mert ebből korház lesz ..:S

2012. dec. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ne írkáljátok már neki a hülyeséget, hogy tönkremennek a veséi, meg ilyenek.. :D:D

A kávé, a leves, a lédús gyümölcsök, tej, stb. mind tartalmaz elég sok vizet, ezt ugyanúgy hozzá kell számítani.


Egyébként van egy nagyon bonyolult és titkos módja annak, hogy pont annyi folyadékot vigyél be, amennyire szükséged van, de csak most, csak nektek elárulom:

Ha szomjas vagy, igyál. Ha nem vagy szomjas, ne igyál.


Ennyi.


A nemi szerv nedvesedését egyébként a folyadékfogyasztás max. akkor befolyásolja, ha már 2 napja nem ittál semmit, és majd szomjandöglesz.. egyébként semmi köze hozzá.

2012. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsoval nem ertek egyet!

A szomjusag azt jelzi, hogy a szervezetedben mar hiany lepett fel, mar riado van... a szomjusag allapotat mar nem kellene megvarni

Kerdezo! Reggelente tolts tele egy 1 literes palackot, es estig idd ki. Ez melle meg jon a leves meg amit foljebb irtak, es igy mar egeszsegesebb leszel:) a pinad nedvesseget nem garantalom, de azert az az 1 liter viz sokmind3nen segithet:)

Amugy a vesed tenyleg nem bantja a keves folyadek, leszur az naponta 180 litert, nem azon a fel literen fog mulni... de vesekoved meg lehet

2012. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A szomjusag azt jelzi, hogy a szervezetedben mar hiany lepett fel, mar riado van... a szomjusag allapotat mar nem kellene megvarni"

Igen, pont azt jelzi, hogy hiány van -> Innod kell. Nem korán, nem későn jelzi, pontosan időben. Ha későn jelezné, akkor kb. az összes állat elpusztulna/megbetegedne. Merthogy ők nem olvassák fitnesz Norbika meg a többi hülye barom okoskodását, és akkor isznak, amikor szomjasak.

Ez egy tökéletesen működő jelzőrendszer.(Persze lehetnek ezzel is problémák, de az egy betegség) Amikor az ember azt érzi, hogy de jól esne egy pohár víz, akkor igyon egy pohár vizet. De ha nincs ilyen késztetése, akkor felesleges inni.


De ha nem hiszel nekem, szerinted akkor mégis mit kéne csinálnunk? Igyunk folyamatosan, hogy nehogy véletlenül szomjasak legyünk? Merthogy a saját szervezetünk jelzéseire szerinted nem támaszkodhatunk.. Elárulom, hogy ezzel túlterhelnéd a kiválasztó szervrendszeredet, és ugyanúgy funkciózavaros lesz a veséd, mintha keveset innál.


De kipróbálhatod, ha nekem nem hiszel; Ülj le szépen, és igyál meg annyi vizet, amennyit csak tudsz. Pihenj addig, amíg nem vagy képes megint vízivásra, ekkor megint igyál meg annyit, amennyit csak tudsz, és így tovább.

Ha esetleg túlélnéd az akut vízmérgezést, akkor írd majd meg a tapasztalataidat.

2012. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

öreg.. nem azt mondtam, hogy végkimerülésig igyál...

a szervezet 70%a víz, ezt ugye mindenki tudja.. ha 69%ra sülyed, már rohadt szomjas vagy...

honnan tudod, hogy az állatok mikor éreznek szomjúságot?

nem kóros vízivással (vagyis nem óránként több liter, ahogy azzal Te gúnyolódtál) nem lehet tönkretenni a vesét... mint említettem 180 liter szűrletet csinál naponta! el tudod azt képzelni az mennyi? ha többet iszol, mint amire szükség van, akkor azt egyszerűen nem szívja vissza, és kipisled... semmi kárt nem okozol (amennyiben nem hagyod szétdurranni a hólyagod)


ha korog a gyomrod akkor ideje enni? elárulom, hogy ha korgás után 1 órán belül nem eszel valamit, akkor a szervezet elkezd tartalékolni (ezt érzed úgy, hogy "összeszűkül a gyomrod", elmúlik az éhség)... megjegyzem ez nem fogyást eredményez

a szomjúság hasonlóan működik, csak nem olyan látványos


cső SOTE:D

2012. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!