Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinálltátok már ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinálltátok már ilyenkor?

Figyelt kérdés
Fiúk,lányok is válaszolhatnak.Szóval ha pont menstruál a csaj akkor szeretkeztetek már?Nem gusztustalan a fiunak?Nem marad véres a cerkája?És a csajnak milyen érzés?
2012. dec. 1. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
17%

A vér az a megtisztulás egy nő számára, ebben az időszakban nem szabad a megtisztulás folyamatba belépni!

Ez bűn! Különben a lelke kárhozatra lesz ítélve miattad!

2012. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, akit zavar. Van, akit nem.
2012. dec. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze értem én és nem is akarom erre csábitani,csak megkérdeztem,saját elképzelésem szerint nem jo és biztos undi is egy fiunak.
2012. dec. 1. 21:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a nőket jobban szokta zavarni, mint a férfiakat.

Olyankor nagyobb a fertőzésveszély, mert nyitva van a méhszáj.

Nőként azt mondom, hogy nem jó érzés olyankor együtt lenni, nemcsak amiatt, hogy bármi is véres lesz...

De biztosan van olyan nő is, akit nem zavar, esetleg még szereti is.

2012. dec. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi szoktuk csinálni,kizárólag gumival és akkor,ha nem jön sok. Amikor végeztünk,rögtön lekapom a gumit,hogy nehogy lássa,mondjuk nem zavarja,csak engem. :D Párom(fiú) nem zavarja,engem annál inkább.

Semmi különösebb érzés nincs benne,bár szerintem nehezebb a csúcsig eljutni,hisz eléggé tág vagy ekkor.

2012. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok:),köszönöm.
2012. dec. 1. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

A volt páromat egyáltalán nem zavarta, így hát engem sem. Egyáltalán nem éreztem magam rosszul emiatt.

A férjem nem rajong érte. Nem verem magam a földhöz. :) Annak tudatában, hogy ő nem úgy áll a dolgokhoz, mint a volt barátom, azt gondolom, vele én is rosszul érezném magam közben.

2012. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!