Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy valaki csak úgy haverságból akar találkozni a volt párjával, mert rég látta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

hehehe...nincs.

nunit akar.

2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. Én mindegyik volt páromat legszívesebben felrúgnám, úgyhogy nálam ilyesmi kizárt :D De attól még előfordulhat.
2012. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ritka, de létezhet, hogy megmarad a barátság
2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. dec. 1. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elég sok exemmel jóba vagyok, és néha össze is futok velük (külön-külön persze). Volt már olyan, hogy akart tőlem valamit az egyik, de le lett tisztázva, hogy részemről felejtős a dolog, felfogta és azóta is jóba vagyunk és összefutunk néha.

Volt olyan, hogy egy hatalmas csalódás után egyik exem jött át összekaparni a romjaimból, és nem akart lefeküdni velem, se semmi mást (konkrétan kijelentettem, hogy ha átjön, és akár csak 1 szexuális megjegyzést meghallok tőle, vagy bepróbálkozik, akkor felképelem, tökön rúgom, gyomorszájon térdelem, vagy ami épp adódik, és kellően fájdalmas). Volt olyan, akivel egy időben rendszeresen beültünk sörözni meg dumálni valahova, de sajnos már nem nagyon van időnk erre, így csak ritkán találkozunk.


Úgyhogy igen, lehetséges, de csak jóval a szakítás után, szerintem.

2012. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!