Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Miért van az hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Miért van az hogy?

Figyelt kérdés
...egy lánnyal beszélgettek és ismerkedtek 3-4 hónapig és azután elkezdtek eltávolodni tőle? Vagy csak én fogtam ki egy ilyen fiút? Mi lehet az oka az eltávolodásnak? És miért nem mondja meg a baját az illető? Fiúk... Ti szeretitek ha egy csaj nagyon meg akar szerezni titeket? Esetleg nyomul? A válaszokat köszönöm.

2012. dec. 1. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"ismerkedtek 3-4 hónapig"...lehet itt a gond. Bizonyos idő után elkezdenek másfelé kalandozni az emberek.
2012. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3-4 honap beszelgetes, ismerkedes? Semmi smaci-tapi vagy valami?
2012. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

És ez FORDÍTOTT ESETBEN hatványosan jelen van!


Mert a csajok sokkal szívesebben élnek ezzel az eszközzel! Még haversági szinten állók is. Tudom, mert sok csajhaver lépett már le így.


"Ti szeretitek ha egy csaj nagyon meg akar szerezni titeket?" BÁRCSAK BÁRCSAK lenne ilyen. De persze NINCS. Miért is lenne?

2012. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mindketten nehezen nyílunk meg és szerintem nem ez volt a baj h nem volt csók meg ilyesmi. Nem is rajtam múlt. Ha akarta volna akkor megcsókolhatott volna. Volt alkalma.
2012. dec. 1. 22:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves Xenophilius . Én ilyen vagyok. Egy fiúért tudok küzdeni, ha kell. És lehet hogy ezáltal nyomulok.
2012. dec. 1. 22:56
 6/12 ekeke ***** válasza:
Mee ezek a mai fiúk ilyen semmilyenek, gyatra vázak. Szépen el kell téged kapni és belevinni a jóba és akkor nem fogsz keseregni. Addig amíg férfit nem találsz, kesereghetsz még évekig.
2012. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

És van akinek ez nem kell? Ez de idegesítő. Mint mikor azt látom, hogy valakinek pénzt akarnak adni, de nem fogadja el. Nekem bezzeg adhatnának tuti kellene. De nem nem persze csak annak adnak aki nem fogadja el, vagy eleve gazdag.


Ezen a területen is így van... Sajnos. Csak 1-2 szót kell kicserélni.

2012. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van olyan hogy egy csaj nagyon megakar szerezni egy pasit sőt egyre gyakoribb hogy cserélödnek a szerepek a mai nők sokkal bátrabak ilyen téren és megszerzik amit akarnak általában én személy szerint nem szeretem ha egy nő nyomul az a jó ha valakiért harcolni illetve tenni kell hogy végül beteljesüljön a dolog vannak olyan pasik akik ha megszereztek egy lányt utána már anniyra nem tartják fontosnak hiszen már meg van vége a "harcnak" de az is lehet hogy valami más van rá kellene kérdezni mi a f..sz baja van :D
2012. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze csak akkor kezdek el küzdeni ha már ismerem és megkedvelem. Akkor már történjék bármi, amíg nem koptat le addig nem hagyom békén. :D
2012. dec. 1. 23:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Én rákérdeztem. Persze utána én voltam a lotyó hogy miért nem hagyom békén és hülye vagyok hogy nem veszem észre hogy nem akarja elmondani a baját. Hát erről ennyit ...
2012. dec. 1. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!