Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy ****...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy **** elkezdte terjeszteni rólam, hogy meleg vagyok?! VÉGE AZ ÉLETEMNEK!

Figyelt kérdés

Borzalmas egy helyzet de felvázolom nektek:

Kezdjük ott, hogy 16 éves srác vagyok, hetero.


Nemrég egy barátom hirtelen letámadott azzal a kérdéssel, hogy "MELEG VAGY?!?!?!?!!" szerencsémre facebookon kérdezte így nem látta milyen színekben pompázott az arcom és azt sem látta ahogy az ájulás kerülgetett. Gyorsan megválaszoltam az egyszerű kérdést és megérdeklődtem a kérdés okát, a válasz az volt, hogy van egy srác (róla lent bővebben) aki ezt terjeszti..

Nagy gáz van.. nagyon nagy gáz. Már sajnos terjeszti egy jó ideje és én csak most tudtam meg. Valószínű már úgy 2 település is ezen csámcsog (az egyik ahova suliba jár, a másik ahol lakik).

Egyébként ez gyerek egy volt általános iskolai osztálytársam, ugyanazon faluban lakunk, utálom mint a sz rt és kb 1 vagy 2 hónapja volt is egy kisebb értelmetlen vitánk (talán pont ezt akarja a maga szánalmas módján megbosszulni). Ilyet egyébként normális ember tudom, hogy nem csinál, de higgyétek el, hogy nem normális! Sajnos nem tudom itt leírni mennyire gyötrelmesen szemét alak (mert letiltanak a modik), de próbáljátok elképzelni.


Ezt bizonyítani persze nem tudja, nem öltözködöm úgy, nincs se hosszú, se olyan frizurám, nem viselkedem úgy, nem lógok gyakran srácokkal de sajnos valami azért megerősítheti a gyanút: borzasztóan vékony vagyok 54kg 182cm magassághoz. Senki nem hiszi el, hogy nem fogyózom, pedig egyszerűen ilyen az alkatom + a sok stressz + rendszertelen étkezés + rossz kaják + egészségtelen életmód + még egy enyhébb bélbetegségem is volt de ennek részleteitől megkíméllek titeket.


Nagyon félek, hogy sokan fognak hinni neki. Félek a megbélyegzéstől, a nyilvános megalázástól, sőt az agyonveréstől is, ráadásul teljesen alaptalan az egész!!

Legszívesebben agyonverném őt a hülye haverjaival együtt! Mi a fenét kezdjek most az életemmel?!

Innen is üzenem jogosan neki: ****** MEG ÉS ******* SEGGBE EGY VAGON MAJOM TÉGED PITYU!!



2012. dec. 1. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ezt most nem olvastam el mind, de azt tudom mondani, ne foglalkozz vele, ki mit mond, mit terjeszt rólad.
2012. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Solarian ***** válasza:
Verd el a srácot amúgy Istenesen. Ha nem teszed meg te, vállalom én.
2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ráférne tényleg a kis taknyosra..

De jólnevelt is vagyok meg gyenge mint a harmat. :S

2012. dec. 1. 23:21
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen még itt tartanak, hogy terjesztgetik meg csúfolnak? Hajajj. Romlik az emberiség színvonala.


Nálunk általánosban szívatták ezzel a ferit, hogy ő biztos az.

Középsuliban egyik haveromról gyanítottuk ezt, de senki nem piszkálta vagy sértegette, de igyekeztünk óvatosan kezelni... csak semmi meghajolás előtte vagy "édeskettes".

2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mondd el az anyjának mit csinál.
2012. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
És mivan akkor ha terjeszti? Csajozz be és bizonyítsd az ellenkezőjét! Még előnyöd is származhat ebből a pletykából, mivel sok csaj bukik a meleg srácokra!
2012. dec. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ne törődj vele, van egy cimborám, akiről évekig terjesztették, hogy meleg. addig rossz volt neki, elfordultak tőle, sok csaj ezért nem állt vele szóba. de erős maradt és most van barátnője, és nagyon jól megvannak. nem kell vele törődni. fölösleges.

http://www.youtube.com/watch?v=XP4clbHc4Xg

2012. dec. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Gyenge vagy?És?Attól még 1-2 pofont le tudsz neki keverni nem?Odamész,elkapod a nyakát,és megkéred:ki neked a b*zi?Aztán 1-2 pofon,és azt mondod neki:még 1 ilyen,és össze vissza foglak rugdosni te kis p*cs
2012. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen, gyerekes, szánalmas, utálom is miatta. Főleg most.


Azt nem szeretném, hogy ez a pletyka felnőttebb korosztály fülébe jusson. Szegény szüleimet még csak a híreszteléstől is óvni szeretném.

Feltennék még egy alkérdést: ti mennyire hinnétek egy ilyen pletykának, ha csak látásból ismeritek a híresztelés áldozatát?

És köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat.

2012. dec. 1. 23:29
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát, a becsajozásra én is gondoltam, de nem tudnék így kihasználni senkit. Meg amúgy is, a ténylegesen melegeknek kell kamubarátnő..

A verés meg tudom, hogy jó alternatíva, de tényleg nem megoldható. Az se lenne kellemesebb ha mindenki agresszív idegbeteg állatnak tartana.

2012. dec. 1. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!