Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig mehetek el? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehetek el? Nem akarom ÉN randira hívni, de szeretném elérni, hogy ő elhívjon!

Figyelt kérdés

Nagyon bejön a pasi, szívesen randiznék vele, hogy adjam tudtára?

Nemrég voltam hasonló szituban, akkor nagyon udvarolt egy másik pasi, szabályosan szerelmet vallott, de amikor én kezdeményeztem a randit, elutasított, úgyhogy most emiatt nem merek lépni. :( Most nem akarok túl nyomulós lenni, félek, elijesztem!

33N


2012. dec. 1. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki az a balek akit ez elijeszt? Én kapva kapnék egy ilyen alkalmon :D


Persze pont ezért nem lesz semmi soha.


Amúgy elvileg ki lehet provokálni ezt. Lehetséges hogy több embert be kell vonnod, hosszas tervezésre is szükség lesz.

2012. dec. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát elég fura egy pasi volt, de elvette a kedvem rendesen. :(


A mostaninál viszont nem tudom, hogy egyáltalán bejövök-e neki. Nagyon kedves velem, közvetlen, sokat dumáltunk, egyfolytában mosolygott, de lehet, hogy csak szimplán barátkozik. Nagyon nyomulni nem akarok, csak valahogy jelezni, hogy nem bánnám, ha elhívna randira!

2012. dec. 2. 00:04
 3/9 anonim ***** válasza:
hat ha egy pasi tudattara kell ezt adni akkor mar ne haragudj meg eleg balek pasi lehet , ha tetszesz neki elhiv ha pedig nem akkor nem kene ennyire ezen torodj. Biztos rengeteg ferfi van es lesz akinek tetszel s van merszuk elhivni teged
2012. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondom ki lehet ezt provokálni csak le kell zárni minden más kiutat a számára és akkor nem lesz más válaztása. Jól kiagyalt tervre lesz szükség, esetleg másokat is be kell vonni a dologba, jó ha van pénzed, mert úgy anyagilag is jól meg lehet oldani a terezést.
2012. dec. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hat elozo szerintem az a szimpatia , a szerelem pedig mar nem tervezesen mulik...
2012. dec. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ilyen komoly tervezést nem akarok, egyáltalán, csak finoman jelezni, hogy lépjen. Szerintem ő sem tudja, hogy lehet-e! Szimpátia megvan, de gondolom a pasik sem ugranak rá minden nőre, akivel szimpatizálnak! És ez most olyan kapcsolat, hogy pár napig még kommunikálunk, aztán valószínűleg megszakad, ha nem lép egyikünk sem!
2012. dec. 2. 00:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Na ja, az csak akkor van ha 100%-osan tökéletes vagy. Amúgy marad a tervezés meg a félsikerek. Szimpátiára és sajnálatra építeni. Ez maradt!
2012. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hat akkor meg szerintem hivd el te . tudom h ez egy nonek ugy tunik mintha kicsit megalazo lenne s elvarja h ot hivjak meg de nem veszitesz semmit ugyhogy csak hajra. remelem ugy fog alakulni a dolog ahogy szeretned
2012. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tökéletes, de van önbizalmam, elég sok pasinak bejövök, de persze nem mindenkinek! Azt meg így nem tudom eldönteni, hogy neki pont bejövök-e! Szerintem igen, legalábbis úgy viselkedett velem, de sosem lehet tudni. Azt sem tudom például biztosan, hogy facér-e, és ő sem tudja rólam. Azért ebben a korban már inkább az a jellemző, hogy az embernek van valakije! Nem olyan könnyű 30 felett ismerkedni!
2012. dec. 2. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!