Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bedugtam a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bedugtam a barátnőmnek (nem teljesen) de nem élveztem belé akkor van esélye h terhes lesz?

Figyelt kérdés
szinte csak a makkig raktam be neki de nem tudom hogy így is terhes lehet-e
2012. dec. 2. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek akkor nem, de mivel nem élveztél bele nem sok esély van rá hogy terhes legyen.
2012. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Beviz Elek ***** válasza:

Az esélye számszerűsítve pontosan 0%.

Alapból is 0 lenne, de egy ilyen h.lye embernek nem lehet normális spermája. Ha elmennél benne sem találnának oda.


Mielőtt mindenhova beteszed a kukid, járd ki a 8 általánost, vegyél részt egy felvilágosításon és kérdezd meg anyádat de ŐSZINTÉN hogy mi a szitu...

2012. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nyilván nem védekeztetek a kérdésedből ítélve, szóval a válasz a kérdésedre az, hogy igen van rá esély!
2012. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
#1-2 ti sem vagytok éppen képben, hogy ne lenne már rá esély!
2012. dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
te nyomorék és még te szexelsz.
2012. dec. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Gratulálok, apa leszel!
2012. dec. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Beviz Elek ***** válasza:

2. vagyok


00:35

Bocsi, paraszt leszek de dugtál már vagy csak álmodozol róla hogy betehesd valakinek/betegye valaki?


7 éve tolom, az utolsó barátnőmön kívül senki nem szedett gyógyszert. Az utolsó barátnőm is csak fél évig a 2ből. Gumit szerintem 20at ha elhasználtam életem során, de ebben benne van a 8.ban felvilágosításon kapott is, amibe vizet tettünk és lehetett dobálni...


Annyi az egész, ha a csaj nem szed gyógyszert, akkor ki kell venni mielőtt elmész. Esély így is van, de pici. Ha eldurransz benne, akkor sem 100%, de akkor még lősz is egy nagyot. Így meg éppen egy pici jön ki...


Amikor elmennél kicsapod, mehet hasra, hátra, szájra, arcra, ki mit vállal be...



Azért mert bedugta makkig mitől lenne terhes? Kb annyi az esély mint amikor a hasra tolod és lefolyik.. Nem fog az teherbe ejteni SENKIT.


Kivétel (mert minidg van): Michael Phelps és Chuck Norris

2012. dec. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bumbi02 ***** válasza:
68%

Utolsónak ajánlom figyelmébe, hogy évente 100 nőből 35 ennek a módszernek köszönhetően - élvezés előtt kihúzzuk - esik teherbe.í

Vannak akik éveken át csinálják anélkül hogy baj lenne, vannak akik egyszer csinálják és megszívják. Szóval ne ajánlj ilyeneket tizenéveseknek, mert nem fogja őket az a tudat vigasztalni abortusz előtt, hogy neked 7 éven át szerencséd volt.

2012. dec. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Beviz Elek ***** válasza:
Én nem ajánlom, csak mondtam hogy ennyitől nem lesz a casj terhes. Tutira
2012. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A szülést követően nemcsak a nő kímélése miatt van a nagy szünet a házaséletben,hanem,maga a férfi élvezetétől is hamar teherbe eshet a gyermekágyas anya.Az élvezet is más és az ondó kilövellése is más! Légy szíves tanulmányozd egy kicsit magad!
2012. dec. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!