Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beképzelt vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki csendes,visszahúzódó nem úgy mint én.

Ő neki nagyon nagy szíve van/volt (vagyis eddig azt hittem)Én nem vagyok ilyen,én kerek perec behúzok valakinek az arcába ha szórakozik velem vagy akit szeretek.

Neki volt egy barátja én előttem és sokáig voltak együtt.Csak közbe léptem én ,és kisebb csínytevésekkel hívtam fel a figyelmét rám.

Valahogy vonzotta,hogy kilépjen a "szürke" hétköznapokból.

Sok dolgot megtudtunk beszélni,és elfogadta,hogy nem vagyok az kölök mint bárki más.

Szóval a lényeg,hogy nem bírom azt a srácot akivel járt,folyton az utunkban van,és ez idegesítő...

A barátnőm nincs rosszba vele,barátok maradtak.Kicsit zavar.

Ma összeverekedtem vele ,de nem én kezdtem és kapott a srác egy monoklit a szeme alá,én nekem meg feldagadt az arcom illetve a hasam fáj.De túlélem.

A barátnőm nem hisz nekem,azt hiszi én kezdtem a balhét,mert a drága barátocskája soha sem tenne ilyet....pedig csak megvédtem magam.

Azt mondta szó szerint " Mit képzelsz magadról? Ő neked mit ártott??? HAAAAAA! Mire vagy ilyen beképzelt ?"

Szóval jah, megkaptam nem is magyaráztam meg,hátat fordítottam és haza mentem.

Nagyon bánt, aludni se tudok...Én fel nem hívom az biztos..Legyenek csak boldogok,elegem van már

És még én vagyok a beképzelt.....

Szóval mit tegyek? Ti mit tennétek?



2012. dec. 2. 00:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ebből amit (és ahogy) leírtál nekem nem tűnsz beképzeltnek.
2012. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"a hasam fáj.De túlélem"...a Real Men :D


Amúgy szard le, találsz jobbat.

2012. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
szerelem teszi ezt a csajjal..ne haragudj rá
2012. dec. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell verekedni... Értelmetlen... Kicsit c*gánymódi. "Hé te nem teccik a képed rendezzük le."-jelleggel. Ez egy igen felesleges dolog volt.


Amúgy ezt már fújhatod... Egy jólelkű ember nem fogja ezt elfeledni sosem.

2012. dec. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

de ő lenne a legjobb, de remélem rájön magától,hogy nincs igaza.


várok.de nem végtelenségig

2012. dec. 2. 00:24
 6/14 A kérdező kommentje:

"szerelem teszi ezt a csajjal..ne haragudj rá"

ezt,hogy érted?

2012. dec. 2. 00:25
 7/14 anonim ***** válasza:
Úgy érem lehet bele van esve még az exébe és azért védi a csórikámat.. de bármi is van ne te forgolódj álmatlanul ...ne haragudj a csajra szenevdjen,ha akar
2012. dec. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

de tudom,hogy nem szereti


csak róla,nem tudja elképzelni kis álszent görény az..

Most eltudom képzelni,hogy pakolja neki a szöveget,hogy így meg úgy...

Nem tudom mi lesz,mindenesetre kivárom a reggelt lemegyek horgászni, kiszellőztetem a fejem...rám fér

2012. dec. 2. 00:29
 9/14 anonim ***** válasza:

1, "Én nem vagyok ilyen,én kerek perec behúzok valakinek az arcába ha szórakozik velem vagy akit szeretek."

2, nem volt ott amikor történt. Gondolom

3, "A barátnőm nincs rosszba vele,barátok maradtak.Kicsit zavar."

Ne haragudj de ezek után, ha megvan hozzá az "előéleted", akkor nem hibáztathatod, hogy azt a következtetést vonta le amit. Teljesen logikus. Meg amúgy nem a kőkorszakban vagyunk, hogy verekedni kell. Ha valóban olyan jószívű lány, akkor ez taszítja. Gondolom a srác nem az életed fenyegette, elsétálhattál volna.

2012. dec. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

lehet igazad van ,de ha igazat adok neked barátom akkor mártír vagyok nem?

Az nem akarok lenni.....

szóval most mi legyen?

2012. dec. 2. 00:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!