Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik pénzért oda adnák magukat? (Nem szolgáltatást kérek csak kíváncsiság)

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból kérdezem szóval kérlek ne szóljatok le , hogy itt akarok "ku***zni"

Köszi


2009. aug. 18. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát aki pénzért oda adja magát, akkor az egy nagy ribanc...Én soha nem tenném meg, inkább éhen döglenék...
2009. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
szerintem nincs ilyen... vagy ha van, akkor nagyon kellhet a pénz
2009. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom. Előfordulhat. Én nem az bizti. Fontosabb a kapcsolatom.
2009. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
azt nem itt kell, hanem az utcán/társkereső oldalon:D
2009. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Mindenkinek megvan az ára. És ugye soha se mond hogy soha!!!!!!

Nem kell megjátszani magatokat!!! Pénzért senkisem adná oda magát de ingyen b@sznak össze vissza!!!

2009. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Utolsónak van igaza, persze itt most mindenki azt írja hogy áhh dehogy de azért az életben a tendencia meg a statisztika mást mutat....
2009. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem van az a penz.Igaz nagyon magas de lenne annyi amennyiert elmennek...
2009. aug. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen én is így vagyok vele.
2009. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van annyi pénz, akinek nincs az hazudik és álszent. Ezt csak azért mondja, aki álszenten hazudozik, mert pl nem kellett még a rákos beteg anyjának gyógyszer után kajtatnia, és nem korgott még üresene a hasa hetekig...
2009. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a kérdésed.Ha egy nő megszabja a menetért kért összeget,akkor ugye pénzért árulja magát.

De vajon mi a véleménye az embereknek arról a nőröl,aki pénzes pasashoz megy férjhez,vagy csak együttél vele.Nem dolgozik,nem csinál semmi hasznos,értelmes dolgot,háztartási alkalmazottat tart.Egész napja a fodrásznál,konditeremben telik.Méregdrága ruhákat és cipóket vásárol,hetente legalább egyszer.A férfitől elvárja,hogy ékszerekkel halmozza el.Cserébe villog a partikon,és természetesen lefekszik a pasival.Ismerek ilyen nőt.Szerintem ő is pénzért adja a kegyeit.

Nehéz elhinni,hogy egy ilyen ingyenélő,semmi hasznosat nem tevő nő szerelemből él a párjával.

2009. aug. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!