Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fiatal lányként bárba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fiatal lányként bárba menni? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 éves lány vagyok. Folyton csak dolgozom, nincs semmi kikapcsolódás az életemben. Barátom se volt még soha (tényleg!). Szeretnék megismerkedni egy komoly pasassal, de nem tudom hol és hogyan.. arra gondoltam, hogy eljárhatnék párszor 1-2 bárba (Minyon, Ötkert stb.) ismerkedni. A gond az, hogy 2 barátnőm van és egyik sem jön el velem, mert a közelükbe nem mennek az ilyen helyeknek..


Mi történne, ha csak úgy egyedül fognám magam és mennék? Odajönne hozzám valaki? Vagy csak ülnék ott magányosan, mint egy idióta?


2012. dec. 2. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem néha tuti odamennének hozzád, de akkor meg ki kell találnod valami mesét, hogy miért ücsörögsz ott egyedül, mert egy így önmagában fura, szerintem. De legtöbbször nem hiszem, hogy valaki odamenne, akkor meg csak elrontja a hangulatod a csalódás.
2012. dec. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, valami mese tényleg kellene.. de mi? Unatkoztam este és lejöttem? :O ez elég átlátszó.
2012. dec. 2. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt mondod, hogy hamarosan jön egy barátnőd is. Persze beállítod az időzítőt és ha csörög úgy teszel mintha SMS-ben megírta volna, hogy nem tud elmenni. Ez csak egy ötlet :D
2012. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, 100ig nem tudsz elszámolni és lecsapnak rád, viszont azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy komoly pasasokat fogsz megismerni ilyen helyeken.
2012. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért fira ez, hogy valaki egyedül megy bárba, hogy kirakja az irányjelzőt, itt a szabad préda! Valaki úgyis rádjárna. Sose értettem ezeket az embereket, akik nem tudnak egyedül egy moziba, egy szórakozóhelyre elmenni, mindnehova bandával kell nyomulni. Nem járok szórakozóhelyre, de ha mennék, biztos egyedül mennék.
2012. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó! Nem is jársz ilyen helyekre de biztosan egyedül mennél... Olvasd már el milyen ökörséget írsz! Moziba is az ember a párjával vagy egy nagyon jó ismerősével megy. Az nem egyszemélyes szórakozás!

A kérdező lánynak sem kellene egyedül mennie szórakozóhelyre! Kellene minimum egy barátnő aki józan marad az este végéig és vigyáz rá! Főleg így hogy 0 tapasztalata van a férfiak terén!

Én féltelek, kérdező! Ilyen helyeken nem komoly szándékkal ismerkednek! Csúnya első élményed lesz!

2012. dec. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úúúgyan, nem kell ennyire mega-fosósnak lenni utolsó. Bevágsz egy paprikasprayt a táskádba kicsilány, aztán ha valaki ott tart,hogy megszorítja a karodat, jól a pofájába sprayzed, biztos leszáll majd rólad hamar, még maradandó sérülést se szenved. Nem kell ennyire félős nyomoréknak lenni lányok. Moziba igenis rendszeresen magam járok, sehol nincs előírva,hogy vinni kell valami csicskát. A csicskád amúgyis rontja az esélyeidet, mert minél több, annál nagyobb az esélye,hogy a másik fog megtetszeni az odajövő hapiknak, és nem te. Ha magasd vagy, akkor meg csak tehozzád mennek oda, kevesebb a konkurrenciád!
2012. dec. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem lány vagy, ugye?? Miután nem jársz bulizni, nincs semmi tapasztalatod ilyen téren, azt meg pláne nem tudod milyen lányként bulizni járni,tehát nincs sok jogot ilyesmiben ítélkezni. Azt hiszed ha valaki megtámad, az majd ilyen könnyen megoldódik egy paprika spray-vel?? Nyilván nem kell túlaggódni ezt az egészet, de igenis komoly veszélyekkel kell számolni, ha egy lány egyedül megy az éjszakába...
2012. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!