Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az életem tönkre megy? Ha nincs több lelki erőm felállni?

Figyelt kérdés
Egy fiúval már rég szerelmi harco vívunk. ez a mással vagoyk de mást szeretek. a barátaim cserben hagytak. bulikba és piába folytom bánatom. néha a családom is kikészít. kolégista vagyok. ha haza megyek hozzám vágják hogy túl sokat bulizok és undorító hogy iszok. én nem mondok már senkinek semmit... csak érik bennem a sok rossz... tegnap megszöktem kolégiumból. a várost is elhagytam ... hajnalban vittek vissza... Nem tudom mit kezdjek az életemmel. a jegyeim olyan rosszak mint az életem. És a szerelem tönkre tesz. ez a se veled se nélküled, :( A szabadságom emgvonták , mert nem egnednek sehova semennyi időre többet ki kolibol pár hónapig.

2012. dec. 3. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak az tud felállni, aki igazán padlót fogott!

Várj, az idő megoldja...

2012. dec. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
Bocs de neked szép pszichiátriára kéne menned.
2012. dec. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Fordulj istenhez! S meglásd megnyugvást fogsz lelni benne és a sötétségből kijössz majd és meg fogod látni a fényt!

Ne félj gyermekem! Az Úr veled van különben már leugrottál volna a hídról.

2012. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
4 hónapja még én voltam a világ legboldogabb legnevetősebb lánya. senki nem ismer már rám... én se magamra... mindig bennem van a stressz és a sírás... egy percre se tűnik el...
2012. dec. 3. 14:58
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
"Jöjjetek énhozzám mindnyájan, akik megfáradtatok, és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek. Vegyétek magatokra az én igámat, és tanuljátok meg tőlem, hogy szelíd vagyok, és alázatos szívű, és megnyugvást találtok lelketeknek. Mert az én igám boldogító, és az én terhem könnyű." (Máté evangéliuma 11, 28-30)
2012. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak gúnyolódnak meg cinikusan mosolyognak ezen az igén, pedig sokan nem tudják, hogy ez nem mese, hanem valóság. Nálam is működik, és még sokaknál. :) Ha szeretnél írni, akár privátban, vagy itt, én nagyon szívesen segítek bármiben. Szóval ha bármiben tudok segíteni, használj nyugodtan. Örülni fogok, ha segíthetek.
2012. dec. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
72%-os ez teljesen igaz!
2012. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is pszichológust ajánlanék,, meg némi önfejlődést, mert egyik általad leírt probléma sem indokolja sem a rossz jegyeket, sem a megszökdösést stb.

Ezt ha nagyon szigorú lennék, szimpla hisztinek nevezném, ami az önfegyelem hiányából fakad.

Vagy összeszeded magad a saját érdekedben, vagy nagyot fogsz koppanni, mert jó jegyek és valamilyen szintű továbbtanulás nélkül ennél csak sokkal rosszabb lesz, elhiheted.

1. Ez nem szerelem, amit te leírtál, amikor két ember se veled se nélküled "kapcsolatban" van, akkor valójában semmi közük egymáshoz. Jobb esetben erre rájönnek, és továbblépnek, rosszabb esetben a végtelenségig nyújtják a szenvedést a semmi miatt.

2. A családod valószínűleg megértőbb lenne, ha látnák rajtad, hogy változtatni akarsz,és a segítségüket kérnéd. Ugyanis jogosan mérgesek rád az ivászat miatt!!!

3. A barátok elvesztése valóban fájdalmas tud lenni, de fel a fejjel, az életben max. egy-két igazi barátod lesz úgyis, őket igyekezz megtalálni, a többivel ne foglalkozz.


A helyedben én szépen megkérném a szüleimet/tanáraimat, hogy segítsenek, mert össze akarom szedni magam, és javítani szeretnék. Még nem késő, és ha ez sikerül, sokkal jobban fogod magad érezni, mert sikerélményed lesz, és addig sem azokra gondolsz, akik téged bántottak.

Plusz mozogj sokat, az segít kiengedni a gőzt.

2012. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ASOT ***** válasza:

Najó! Figyelj, biztos durcás leszel de ennek a fele egy rakás hiszti.

Bemeséled saját magadnak h neked a legrosszabb, mindenki ellened van a világ is ellened fordult és te vagy a legszerencsétlenebb ezen a Bolygón!

Nem, nem te vagy.

Fiatal vagy előtted az élet, erre te egy szakítás után egy kapcsolat után feladnál mindent.

Te gyenge vagy és mindenkiben csak a rosszatt látod aki mer bármit is mondani.

A szüleidnek pedig igaza van! Valószínűleg igen csak túlzásba viszed a dolgokat.

ÉS valószínűleg az ő pénzükön.


Ha meg kéne dolgoznod egy kicseszett telefonszámláért már más lenne a helyzet.

Nőj fel mert így oda fogsz jutni, hogy 40 évesen alkoholista leszel és egy otthonban fogsz élni remegő kézzel és úgy fogsz kinézni mint egy 100 éves. ÉS akkor aztán agyalhatsz majd h 'mit b@sztam el??"

2012. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a szerelmes részt nem akartam kifejteni mert nagoyn hosszú... több mint féléve emgy köztünk. én basztam el aztán ő. mert én későn szerettememg ő tovább lépett adigra. de aztán megtudta hogy szeretm. és ő is őrlődött... aztán én adtam fel. ujra mással lett(kis kalandokba folyjta le) aztán most urja taláklkoztunk. én bármikor bármit emgtennék érte. aki ismernek tudják. ők látják hogy hónapok óta lassan de biztosn felőröl ez a kapcsolat. ..
2012. dec. 3. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!