Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnám tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adhatnám tudtára, hogy el tudnék vele képzelni laza kapcsolatot? (N)

Figyelt kérdés
Megismertem egy pasit, aki nagyon bejön nekem. Van most egy közös ügyünk, ami miatt emilezünk, telefonon tartjuk a kapcsolatot. Én most nem akarok semmi komolyat, de szívesen közelebb kerülnék hozzá, laza kapcsolatot el tudnék vele képzelni. Hogy adhatnám ezt tudtára? Úgy tudom, hogy facér. Nem kizárt, hogy ő is lépne, de az is lehet, hogy nem. Viszont nem szívesen szalasztanám el, mert tényleg nagyon bejön!

2012. dec. 4. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
"laza kapcsolatot" - mármint egy-egy qrásra teccik gondolni?
2012. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül csak arra, de amúgy elsősorban szexre, igen, de akár közös programok is beleférnek. Elköteleződni viszont nem igazán szeretnék mostanság és tőle sem várnám el.
2012. dec. 4. 18:50
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
nem minden férfi vágyik arra hogy megdöngessen egy ribancot
2012. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ha csávó, nincs csaja, de "tele van a dákó" akkor simán bele fog menni. Aztán hadd szóljon.
2012. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem ismersz, nem állok össze akárkivel. Pont az a lényeg, hogy naponta 5-en ajánlkoznak szexkapcsolatra, de egyik sem jön be, olyannal meg nem tudnék lefeküdni, akivel nincs meg a vonzalom. Ezzel a pasival megvan, ő kérte el a telefonszámom, tehát valamilyen szinten nyilván bejövök neki én is. Tanácsot kértem, nem leoltást. Nem ismeritek a helyzetem, úgyhogy a leribancozás nem jogos.
2012. dec. 4. 18:54
 6/19 anonim ***** válasza:

Egyszer az emailedben említsd meg neki, milyen érdekes cikket találtál, és linkeld be neki!:

[link]

2012. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hozz össze egy találkát vele (a közös ügy tökéletes ürügy erre), és tessék flörtölni. Aztán figyeld, mit lép.
2012. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: ez jó lenne, ezt tenném magamtól, de sajnos a "közös ügy" nem olyan, ami miatt találkozni kellene. Egyéb ötlet?
2012. dec. 4. 19:11
 9/19 anonim ***** válasza:
A közös ügy, egy nyelvtanfolyam?
2012. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem. :) Akkor semmi gond nem lenne. :)
2012. dec. 4. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!