Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk férfiak! Mit gondoltok arról, ha egy lány valamilyen küzdősportot, harcművészetet űz?

Figyelt kérdés

Mondjuk karate, taekwondo, kung fu, aikido...

Vagy ezek úgymond nem nőiesek? Én elég lányos vagyok, mindenki ledöbben, amikor megtudják, hogy küzdősportolok, és olyan furán néznek rám, pedig minden vagyok, csak agreszív nem. :D Szerintetek ez miért van? Ti mit gondoltok?


2012. dec. 5. 19:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem lenne bajom veled, amíg tökön nem rúgnál. ;)
2012. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Volt Krav Magás barátnőm, épp edzésen ismertem meg. Nem hátrány egyáltalán ;)


21/F

2012. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én izgalmasnak találnám, és örülnék, hogy ilyen karakán párom van, mert ezek egyfajta felfogással is járnak. könnyen lehet hogy én is kedvet kapnék rá, hogy veled csináljam ha te komolyan állsz hozzá.
2012. dec. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De amikor egy férfi megtudja egy lányról, hogy küzdősportra jár, akkor mi jut eszébe? Megijednek? Vagy ezt csak beképzelem magamnak? :) De mindenki úgy ledöbben...

És köszi az eddigi válaszokat!

2012. dec. 5. 20:00
 5/21 anonim ***** válasza:
Jól teszi; nagyon hasznos lehet alkalomadtán, fejleszti az önuralmat, hozzásegít a nyugodt, jó lelkiállapothoz. Szóval nálam semmi rosszat nem jelentene.
2012. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök neki ha egy nő meg tudja védeni magát akkor is ha éppen egyedül van.
2012. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

De nem tartja senki nőietlennek? Úgy, mint a férfi balettosokat sokan lányosnak, b*zisnak tartják?

Amúgy nagyon örülök ezeknek a válaszoknak. :)

2012. dec. 5. 20:04
 8/21 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne verjék szét a fejét. Amúgy meg minden sport pozitívum! :)
2012. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De jó, hogy így gondoljátok. :)

Szóval, ez ismerkedéskor inkább kellemes meglepetésként ér egy férfit? Mert a lefagyott arcokból én eddig az ellenkezőjére következtettem. De vannak olyan sportok, amikről vicces, annak, amikről erotikus, vannak amiktől semleges gondolatok jutnak a férfiak eszébe. Az ilyesmi sportokról mi? :D De akkor ugye nincs olyan, aki megijed?

2012. dec. 5. 20:09
 10/21 anonim ***** válasza:
Nőietlen akkor lenne, ha a küzdősporttól férfias alkatod alakulna ki.
2012. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!