Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A gondom, hogy másnál nem tudok vizelni, ez lehet iskola, rokon, ismerős. Természetesen otthon tudok, de csak akkor, ha a WC előtt nem járkál-beszélget senki. Nem vagyok feszült, mégis mitől lehet?

Azért raktam ide, mert kapcsolódik a szerv által a kategóriához, plusz a párkapcsolatot is megnehezíti, hiszen az ott alvás, együtt kirándulás alapból ki van zárva.

2009. aug. 19. 19:45  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Túl gátlásos vagy :) Engem is zavar, ha járkálnak a WC előtt, de azért tudok vizelni. Lazíts el és ne törődj a környezeteddel, csak add ki magadból és pisáld tele azt a WC-t :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 2009. aug. 19. 19:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jah és mielőtt valaki az anyagcsere szerveiről kezdene kioktatni, az kérem inkább ne tegye. Csak egy plusz érvet akartam felhozni, hogy ne vigyék el ebből a témából. A párkapcsolati része viszont komoly problémát jelent nekem. Köszönöm a megértést.

# 2/11Időpont 2009. aug. 19. 19:54 Privát üzenet
Hát...zárd ki a külvilágot vagy nem tudom,bocsi,de nekem nincsenek ilyesféle gondjaim...:S

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 2009. aug. 19. 22:24 Privát üzenet
Nekem van ilyen problémám, és van amikor pedig máshogy nem tudod megoldani. Kifejlesztettem rá egy technikát. Ahogy belépek a WC-re, elindítom a lefolyóvizet. ha van kézmosócsap, akkor azt. Így a "kívülállók tudhatják, hogy ennyi idő alatt biztos nem végeztél,"csak úgy" megengedted a csapot, és a saját "csobogásod" sem fog így kihallatszani. Ezt ugyanúgy lehet minden itt végzendő tevékenységre alkalmazni. Egyébként úgy hallottam, hogy a japán nők is hasonlóan végzik a műveletet. Egyébként ha nálam vannak vendégek, én vagyok annyira tapintatos, hogy hangosabbra veszem a zenét, hogy a bentlévő "biztonságban" érezhesse magát.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 2009. aug. 19. 23:24 Privát üzenet
BBKristof nevű felhasználó válasza:

Fura, én még a templomot is lehugyoztam külföldön

A válasz 22%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 2009. aug. 20. 01:07 Privát üzenet

hány éves vagy?

amúgy énis így vagyok ezzel , seholse tudok , még otthonse ha van nálunk vendég vagy valaki.

Mi zavar téged? a hangja ahogy csurog v mi? Engem tök hülyének néznek ezért a barátnőim ,h nem megyek el seholse wc-re ,még ha kell akkorse.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 2009. aug. 20. 18:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

22 vagyok és fiú

# 7/11Időpont 2009. aug. 22. 13:48 Privát üzenet

Velem is pont ugyanez a helyzet. Volt olyan is, hogy ismerősömnél aludtam és számoltan 22 óráig (!) nem pisiltem. Többször próbálkoztam, de nála nem sikerült. Aztán hazaértem s minden rendben volt.

Nem tudom miért van ez... :(

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/11Időpont 2009. aug. 22. 15:05 Privát üzenet
Ezzel régen én is ugyanígy voltam, de mint egy előttem válaszoló, én is kifejlesztettem a saját technikámat.Igazából ez a legfontosabb neked, hogy találj ki valamit amivel eltudod engedni magad.Én pl amikor suliba elmegyek wcre, tele van dohányzó diákokkal a helyiség...na ez neked kb a pokol lehet:) De ahogy bemegyek az elzárt wcbe, nagyon erősen koncentrálok egy szép tájra és magamban mondogatom h vízesés, szép fák, hegyek stb és egyszer csak megindul az egész ennyi.az a lényeg hogy ilyenkor minden erőddel próbáld ki zárni a külvilágot!!de a csapos is jó ötlet!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/11Időpont 2009. aug. 22. 15:31 Privát üzenet
Lehet, hülyeségnek hangzik, de megpróbálhatnád azt a módszert, hogy zenét hallgatsz amíg a dolgod végzed. Amikor belépsz mondjuk a suli WC-jébe, dugd be a fejhallgatót a füledbe, és indíts el valami általad kedvelt zenét olyan hangerővel, hogy ne hallj mást, csak azt. És próbálj meg ellazulni, és csak a dallamra koncentrálni. Ha minden jól megy, és beválik a módszer, egy idő után már nem lesz szükséged ilyen figyelemelterelésre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont 2009. aug. 22. 18:32 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A gondom, hogy másnál nem tudok vizelni, ez lehet iskola, rokon, ismerős. Természetesen otthon tudok, de csak akkor, ha a WC előtt nem járkál-beszélget senki. Nem vagyok feszült, mégis mitől lehet?
Bi és meleg fiúk? Ti hagynátok, hogy egy ismerős lány nézze, ahogy egymással csináljátok?
Ha egy ismerős lánytól, megkérdezed, hogy egy buli alkalmával mennyit költött, az valóban tapló dolog? Ilyen miatt, valóban meg kell szakítani egy jó haveri kapcsolatot?
Van ilyen iskola, levelezőn stb? Az a helyzet, hogy van egy ismerősöm(nagyon jo ismerős). Nem tudta családi okok miatt befejezni az iskolát! 4osztálya van meg (ált.isk)Most van...

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!