Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gondom, hogy másnál nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gondom, hogy másnál nem tudok vizelni, ez lehet iskola, rokon, ismerős. Természetesen otthon tudok, de csak akkor, ha a WC előtt nem járkál-beszélget senki. Nem vagyok feszült, mégis mitől lehet?

Figyelt kérdés
Azért raktam ide, mert kapcsolódik a szerv által a kategóriához, plusz a párkapcsolatot is megnehezíti, hiszen az ott alvás, együtt kirándulás alapból ki van zárva.
2009. aug. 19. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Túl gátlásos vagy :) Engem is zavar, ha járkálnak a WC előtt, de azért tudok vizelni. Lazíts el és ne törődj a környezeteddel, csak add ki magadból és pisáld tele azt a WC-t :D
2009. aug. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jah és mielőtt valaki az anyagcsere szerveiről kezdene kioktatni, az kérem inkább ne tegye. Csak egy plusz érvet akartam felhozni, hogy ne vigyék el ebből a témából. A párkapcsolati része viszont komoly problémát jelent nekem. Köszönöm a megértést.
2009. aug. 19. 19:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát...zárd ki a külvilágot vagy nem tudom,bocsi,de nekem nincsenek ilyesféle gondjaim...:S
2009. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen problémám, és van amikor pedig máshogy nem tudod megoldani. Kifejlesztettem rá egy technikát. Ahogy belépek a WC-re, elindítom a lefolyóvizet. ha van kézmosócsap, akkor azt. Így a "kívülállók tudhatják, hogy ennyi idő alatt biztos nem végeztél,"csak úgy" megengedted a csapot, és a saját "csobogásod" sem fog így kihallatszani. Ezt ugyanúgy lehet minden itt végzendő tevékenységre alkalmazni. Egyébként úgy hallottam, hogy a japán nők is hasonlóan végzik a műveletet. Egyébként ha nálam vannak vendégek, én vagyok annyira tapintatos, hogy hangosabbra veszem a zenét, hogy a bentlévő "biztonságban" érezhesse magát.
2009. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Fura, én még a templomot is lehugyoztam külföldön
2009. aug. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

amúgy énis így vagyok ezzel , seholse tudok , még otthonse ha van nálunk vendég vagy valaki.

Mi zavar téged? a hangja ahogy csurog v mi? Engem tök hülyének néznek ezért a barátnőim ,h nem megyek el seholse wc-re ,még ha kell akkorse.

2009. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22 vagyok és fiú
2009. aug. 22. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Velem is pont ugyanez a helyzet. Volt olyan is, hogy ismerősömnél aludtam és számoltan 22 óráig (!) nem pisiltem. Többször próbálkoztam, de nála nem sikerült. Aztán hazaértem s minden rendben volt.

Nem tudom miért van ez... :(

2009. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel régen én is ugyanígy voltam, de mint egy előttem válaszoló, én is kifejlesztettem a saját technikámat.Igazából ez a legfontosabb neked, hogy találj ki valamit amivel eltudod engedni magad.Én pl amikor suliba elmegyek wcre, tele van dohányzó diákokkal a helyiség...na ez neked kb a pokol lehet:) De ahogy bemegyek az elzárt wcbe, nagyon erősen koncentrálok egy szép tájra és magamban mondogatom h vízesés, szép fák, hegyek stb és egyszer csak megindul az egész ennyi.az a lényeg hogy ilyenkor minden erőddel próbáld ki zárni a külvilágot!!de a csapos is jó ötlet!
2009. aug. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hülyeségnek hangzik, de megpróbálhatnád azt a módszert, hogy zenét hallgatsz amíg a dolgod végzed. Amikor belépsz mondjuk a suli WC-jébe, dugd be a fejhallgatót a füledbe, és indíts el valami általad kedvelt zenét olyan hangerővel, hogy ne hallj mást, csak azt. És próbálj meg ellazulni, és csak a dallamra koncentrálni. Ha minden jól megy, és beválik a módszer, egy idő után már nem lesz szükséged ilyen figyelemelterelésre.
2009. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!