Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit gondoltok ilyenkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel 2 napot együtt voltunk egy tanfolyamon pár napja. Nagyon helyes, és láttam halvány reményt, hogy bejövök neki, mivel sokszor összenéztünk... Közel is launk egymáshoz, és vannak is közös ismerőseink, a szüleink meg ismerik is egymást. Mivel nagyon bejött, bejelöltem facebookon, gondoltam hátha lesz belőle valami, mert oka nincs, h n jelöljön vissza, és még az nézne ki hülyén, ha nem jelölne, főleg, h ennyi minden van, amiért ismerhet(szülők, közel lakunk, tanfolyam). Már 3 napja bejelöltem, de még mindig semmi...őszíntén már azon lepődnék meg, ha amikor fellépek azt látom, h visszajelölt. Azóta kétszer buszoztunk együtt, először eléggé megnézett, de ez lehetett azért is mert megismert, vagy nem tudom. Nagyon tanácstalan vagyok! Most mi legyen? Vagy szerintetek ő mit gondol? És miért nem jelöl vissza?
2012. dec. 6. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
ha összefutsz vele, akkor beszélj vele :D
2012. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán nem használja a facebook-ot vagy nem vette észre hogy jelölted vagy bizonytalan vissza akar- e igazolni, ismer- e eléggé.

Szerintem beszélgess vele többet.

2012. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De pont az a gond, hogy mi nem vagyunk beszélőviszonyban..(remélem csak egyelőre)
2012. dec. 6. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Így már értem. Azért nem igazol talán vissza mert úgy nem ismer csak látásból, én se igazolnék vissza olyat akivel egy szót se beszéltem vagy csak pár szót, legalább kis ideje ismernem kell. (Akadnak kivételek de ez nem annak tűnik). A nézés nem jelent semmit, lehet csak bambult vagy ismerős voltál neki.

Esetleg nem tudod leszólítani hogy bocs nem voltunk együtt egy tanfolyamon?

2012. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor hülyének nézne, mivel hétvégén volt, és már akkor tudta, h a szüleink ismerik egymást... Meg nem voltunk annyian, h ne emlékezzen. Nem hiszem, h bambult volna, nem úgy tűnt... De ennek ellenére nem is köszönt a buszon...
2012. dec. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!