Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó pasi, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó pasi, akiért nyáladzik a legtöbb nő és tudja is magáról, hogy jól néz ki, szóval még ők is gyakran kell visszajelzés, nem mindig biztosak a dolgukban?

Figyelt kérdés
Tehát ha megakarnak ismerni egy szintén nagyon dekoratív lányt, akkor ők is izgulnak, hogy vajon bejönnek a csajnak, meg ha pl a lány nem ír rájuk akkor elbizonytalanodnak, hogy lehet, hogy mégse az esete?
2012. dec. 6. 23:10
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
jaj, bocsánat rosszul fogalmaztam, figyelmetlenség. Tehát még *nekik is gyakran kell...
2012. dec. 6. 23:12
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem, én legalábbis nem. Miért izgulnék? Ez benne a legjobb rész, amikor alakul:D Annyira élvezem! A visszajelzés dolog meg, hát érezni a másikon, szó szerint érezni,hogy akar-e valamit:) Benne van a levegőben, nem kellenek ide szavak. 24F
2012. dec. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Nem, mert mindenkinek a homlokára rá van írva! Csak az egoisták vannak elszállva maguktól és hiszik azt hogy bárkit megkaphat, de tévednek. Nem mindenkit.
2012. dec. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
én érzem csak ellentmondásosnak amit írtál utolsó ?:)
2012. dec. 6. 23:22
 5/31 A kérdező kommentje:
Najó , de nincsen benned félsz, hogy talán mégsem kellesz a csajnak pedig neked ő nagyon bejön ??
2012. dec. 6. 23:22
 6/31 anonim ***** válasza:
Mi az ellentmondás?
2012. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nem, az valóban ellentmondásos:D És én egy kis haragot is érzek benne:) Miért lennének egoisták..ajajajaj:D:D:D első voltam
2012. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyenek cseppet sem izgulnak. Engem is letámadott egy ilyen Casanova a helyi szórakozóhelyen, de nem voltam vevő az undok nagyképűségére. Na meg sejtettem, hogy csak egy dugásra kellenék neki...de abszolút nem úgy tűnt, hogy bármiért is izgulna.


25/n

2012. dec. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Igen, de én nem arról beszélek, mikor csak szexet akarnak. Mert akkor végülis minek izgulna? Ha tőled nem,majd mástól megkapja. Ellenben, ha kapcsolatot akar?
2012. dec. 6. 23:27
 10/31 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatot akarok sem szoktam izgulni, ugyanis amíg nem kerülök olyan közel a lányhoz, hogy elég jól ismerem -márpedig olyan közel csak akkor kerülök, ha ő is akar tőlem valamit - akkor még nem szeretek belé, tehát nincs miért izgulni.
2012. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!