Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik ebben az esetben puszit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik ebben az esetben puszit kezdeményezni?

Figyelt kérdés

A férfi, akiről szó van, az "alkalmi főnököm", tehát esetenként kisegítek neki az adminisztrációjában. Egyébként meg olyan barátságféle van közöttünk, tehát szoktunk beszélgetni személyes témákról is, ráadásul én eléggé vonzónak tartom, de nincs közöttünk semmi más.

A napokban említette, hogy most lesz a szülinapja, és pont a napokban fog hozni nekem munkát, meg ugye itt vannak az ünnepek is, szóval arra gondoltam, hogy ha már felhívta rá a figyelmem, akkor illene megköszöntenem. Esetleg megkínálnom valamivel, amikor eljön hozzám, és vajon kellene-e neki puszit is adnom? Vagy az már túl sok lenne?

Nem akarom, hogy közeledésnek vegye, de lehet, hogy félreértené.

Szerintetek?


2012. dec. 7. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem õ már otthon a dugásra készül
2012. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt fogalmam sincs, hogy szűrted le...
2012. dec. 7. 07:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyes témákról beszélgettek + vonzódsz hozzá amit már biztosan le is szürt + Átviszi neked a munkát ... Na ?
2012. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De mindezen "jelek" utalhatnak simán barátságra is!

A munkát azért hozza át, hogy ne nekem kelljen cipekednem a sok aktával, és így itthon akkor csinálom, amikor akarom és amikor van időm. A személyes témák szerintem elkerülhetetlenek, amikor az ember össze van zárva valakivel napokra egy-egy feladat miatt. Persze, hogy nem csak a papírokról beszélgetünk. Az meg hogy nekem tetszik, csak bonyolítja a helyzetet, talán ezért nem tudok reálisan gondolkozni és nem tudom, hogy nem-e túlkapás lenne a részemről ez a lépés, mert ő nagyon távolságtartó egyébként, ügyel arra, hogy ne kerüljön kínos helyzetbe. Nem független.

2012. dec. 7. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki puszit! 22/L
2012. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!