Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember akinek/akire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Van olyan ember akinek/akire az önbizalom növelő "tevékenységek" nem váltak be/nem hatottak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a sokak által javasolt edzésre/gyúrásra, meg a munkahelyre, előléptetésre, stb. önbizalom növelő dolgokra, hogy tényleg van olyan ember, hogy ezek a dolgok tényleg nem javítanak az önbizalmán, esetleg még ront is az állapotán? (Mondjuk ezt kétlem, de azért megkérdem ezt is)
2012. dec. 7. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Adnak önbizalmat ezek a dolgok, de az életben közbe jönnek olyan történések, amik néha csorbát ütnek ezen az önbizalom növelő "tréningen", s olyankor kicsit megingok.
2012. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak próbálnak "adni" önbizalmat, de sajnos semmi eredménye.
2012. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt ajánlották fogyjak egy kicsit. Túlteljesítettem, mert sokat is sikerült. Semmi nem történt. Sőt rosszabb a helyzet, mert a személyiségem viszont kezd felbomlani - akárcsak a tudatom vagy a többi ilyesmi.
2012. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Uhh.. az nem jó. :S Azért légy óvatos legközelebb egy picit. :) Amúgy, köszönöm az eddigi válaszokat. :)
2012. dec. 7. 23:14
 5/13 anonim ***** válasza:

persze.

ismerek pár ilyet,testépítőket.

egy depresszívebb embernek alapból hibás sport választás a gyúrás,mert nem egy szociális sport,és igazából végig egyedül vagy,egyedül edzel és tárgyak az ellenfeleid.

szóval ha maradunk a súlyzók világán belül,akkor a crossfit lehet az,ami valóban kihívást jelenthet és fejlesztheti egy depresszív ember önbizalmát is,mert időre kell végezni a gyakorlatokat,több emberrel versenyben,tehát a végén vár egy sikerélmény,egy megerősítés.

a küzdősportban meg egyértelmű a kihívás,ami építheti a jellemet és az önbecsülést.

bunyóznod kell.

és az,hogy meg tudsz verni egy másik embert,vagy egy kemény fickó méltó ellenfele voltál aznap edzésen,annál jobb önbizalom építő nincs.

2012. dec. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hmm, én még most is önbizalomhiányosnak érzem magam, pedig pl. fogytam is, meg valamivel barátságosabb vagyok, mint azelőtt XD Lehet azért, mert elég depresszív típus vagyok, jó kérdés... nem olyan könnyű önbizalmat szerezni, de nem adom fel a reményt :D


21/L

2012. dec. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Aki "xD"-ket ír, nincs gondja az önbizalmával. Le kellene faragni inkább belőle.
2012. dec. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, mi köze az "xD"-nek az önbizalomhoz, de váljék egészségedre.
2012. dec. 10. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aggasztó ezeket a sorokat olvasni, önbzilamora vágyó emberként. :S


Még egyik önbizaslom növelő tevékenységet sem kezdtem el, de szeretnék, vagy már csak szerettem volna.. Ha nem segyt akkor kb. fölösleges is csinálni. 24=F

2012. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az "xD" számomra a fiatalos lenézést, kigúnyolást jelképezi.
2012. dec. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!