Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki tudatosan alkalmazza a szemezés művészetét? SOS!

Figyelt kérdés

Ha előfordul az, hogy többször a távolba nézek, meglátok egy férfit, és ő felém néz, az idővel, többször előfordulva adhat okot örömre?


Ugyanarról a férfiról van szó. Ha felé nézek, ő általában pont felém néz, olyan mintha nem lenne körülötte senki, csak őt látom azonnal, de ha jól látom, ő sem csak üresen néz a távolba, hanem engem néz. De ez csak pillanatokat jelent, viszont sokszor előfordult már.


2012. dec. 8. 10:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Segítsetek már kérlek!
2012. dec. 8. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha valami komolyabbat szeretne tőled akkor majd lépni fog...bár..hány évesről lenne szó?
2012. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kn olyan 28-30
2012. dec. 9. 16:49
 4/4 anonim ***** válasza:

én próbálom azt a stílust, hogy megbámulok egy csajt a buszon, s ha felémnéz NEM fordulok el.


de általában 1 másodpercig bírják, s ők néznek másfele.

de van egy jó trükkjük, ami viszont már engem idegesít nagyon: az összes a telefonját nézegeti s nyomkodja.

2012. dec. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!