Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "a fiúk utálják ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"a fiúk utálják ha egy lány nyomul" mi számít annak, mi az ami még elmegy és mi az ami idegesít?

Figyelt kérdés
2012. dec. 10. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
ha már ő szívja helyettem a levegőt, akkor kellemetlen
2012. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem lenne gondom egy nyomulós lánnyal. de ne alázza meg magát a fiú előtt, azér annak is kelljen tenni a dologért
2012. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, tudnék bánni vele. 19/F
2012. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.! Légyszíves kifejtenéd kicsit?:)

köszönöm 2.válaszoló:)

2012. dec. 10. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Nyomuljon nyugodtan. De ha tisztára mondom neki hogy álljon le akkor álljon le :)
2012. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Neked is köszi 3.! Természetesen mennek a zöld kezek, minden válasz hasznos lehet:)
2012. dec. 10. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja,hogy neki nem lenne baj,hogy ha nyomulna a lány,azok richtig olyan fiúk akik azért mondják ezt,mert nincs elég vér a pucájukban,hogy megszólítsanak egy lányt.

Amúgy,ha köszön és bemutatkozik,az szerintem nem nyomulás.

2012. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, ha nem tetszésemet fejezem ki, ha az első nyitására nem reagálok semmit! Semmit!! akkor utána ne álljon már nekem órákon át nyomni észnélkül megállás nélkül a hülye ostoba dumáját, mert főőrúgom!! :)

Ha csak látja rajtam,hogy nézegetem, akkor pedig szépen jöjjön oda, és kérjen meg,hogy sziveskedjek a barátja lenni, mert nagyon szeret és imád első látásra, én igéri,hogy mindent megtesz azért,hogy én boldog ember lehessek mellette. Ha látom, hogy tényleg, önzetlenül nagyon akarja, és nem csak szexet akar, akkor 5 perc múlva esetleg megdugom!

2012. dec. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!