Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is hülyeség arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyeség arra várni h majd a leendő barátnőmmel jól fogom magam érezni, kár azokra az időkre spórolni?

Figyelt kérdés

Pár év alatt összespóroltam egy kisebb összeget (főleg szabadidőhiány miatt) akkor arra gondoltam h nem is baj mert ha lesz barátnőm akkor majd vele elszórakozzuk. De a barátnő nem jött össze így arra gondoltam h a haverokkal meg egyedül elköltöm, elmegyek wellnessezni, utazgatni, meg mindenféle szórakozást kipróbálok. Viszont így meg ha 1x összejövök vkivel már lehet nem lesz 1 fillérem se és akkor vele sok közös élmény lehetősége veszik oda :S

De azt se akarom h erre várva esetleg így halok meg h nem éltem :D


2012. dec. 10. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Arany középút. Fele ide, fele oda.
2012. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mekkora az az összeg?

És most 20an írnak hogy utaztasd őket:DD


Nyelv ismeret esetén kimennék egy országba "nyaralni"

Vehetnél egy kocsit /ha nincs/

2012. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ne gorcsolj rajta mert barmire koltod semminek nem fogsz orulni:) szorakozd ki magad haverokkal, erezd jol magad haverokkal, de tartogass egy kicsit a baratnodre is..a legtobb elmenyert ugysem penzzel kell fizetni
2012. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

Wellnessezni nincs értelme barátnő nélkül. 100k nem ér meg egy hétvégét, úgy hogy még csak nem is dughatsz.


Utazások is több 100k-s tételek, egyedül kicsit lehangoló menni.


Kacatokra nincs értelme elkölteni, úgyhogy én még tartogatnám.


Egyedül v barátokkal inkább fesziválokra menj majd el a nyáron...

2012. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hasznosabb értékállóbb dolgokra költs szerintem. Bár utazni mindig jó.
2012. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Van már kocsi meg minden ilyen szir-szar, gép, jó teló, stb.. csak szórakozni nem nagyon volt időm.

Manapság pár ezer ft a repjegy, a szállás se drágább, úgyhogy nem kell túl nagy összeg ezekhez :)

2012. dec. 10. 23:06
 7/16 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy az utazás során is rád találhat a szerelem? :D
2012. dec. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
külföldön? nem hinném :D
2012. dec. 11. 00:02
 9/16 anonim ***** válasza:
22:32-t miért kellett lepontozni?!
2012. dec. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség.

Nem mondom, hogy verd el, de azért jól érezheted magad egyedül is. Mi van, ha barátnő nélkül telnek el az évek? Így még az unokáidra se tudod majd hagyni! :)

2012. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!