Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy vegyek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy vegyek fel valakit facebookra, ha szinte semmit nem tudok róla, csak hogy hogyan néz ki, kb hány éves, és hogy kb merre lakik?

Figyelt kérdés
Pl, ha látok valakit a buszon...

2012. dec. 10. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy.
2012. dec. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem, beszélgetést kéne kezdeményezni Élőben

azt majd jelölheted

2012. dec. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy felveszed,ha visszajelöl,akkor ráírsz cheaten és beszélgettek.
2012. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy mi alapján keresel rá? Nem is muszály feltétlenül a facebooknak lennie, hanem már az is jó, ha bárhol rátalálok a neten.
2012. dec. 11. 06:16
 5/5 Vad-Ász ***** válasza:

ha valakikkel látod és tudod ki ismeri azokat a valakiket akkor azoknek az ismerősei kozott megnézed és -MEGTALÁLOD-

//*én igy találtam meg pár embert*//

2013. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!