Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire vitted volna az életeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vitted volna az életeddel, ha nem néznél ki JÓL?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 00:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem nézek ki jól :D mégis vittem erre-arra :)
2012. dec. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

Rossz a kérdés! Mire vittem volna, ha jól néznék ki, és mellé társul a jelenlegi visszafogott maximalizmusom is?


Valszeg híres lennék valamiben, és tökéletes kapcsolatban élnék álmaim nőjével, nem csak a sebeim nyalogatnám.

2012. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik...
2012. dec. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. ugyanerre, tényleg nem ezen múlik.
2012. dec. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

I do no.

Ai:George Cloni

2012. dec. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Kevesebbre az biztos. A jó külsőhöz hajlamosabbak az emberek jobb tulajdonságokat kapcsolni. Én meg megtanultam ezt még inkább kontrollálni, még jobb benyomást tenni rólam.


Egyik melóhelyen, ahol több ember közül kerültek ki a középvezetők, ott később mondta nekem egy menedzser, hogy mi alapján választott, illetve mik alapján nem.


Elkezdte mondani, hogy ezt meg azt a srácot azért nem választotta, mert olyan szerencsétlennek néz ki, nincs kiállása, fellépése, stb. Én jól ismertem őket, tudtam, hogy amúgy nagyon jó arcok meg minden, de hát ez van.


Tudni kell eladni magad. Véleményem szerint amúgy nem a külső fontos, inkább a stílus, a kiállás.

2012. dec. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ja kihagytam, hogy ezt azután mondta el, miután engem választott.
2012. dec. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kevesebbre. Nekem ad egy biztonságtudatot az, hogy jól nézek ki. Sokkal kedvesebbek velem így az emberek, mint egy rondább csajjal.
2012. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
remélem megcsunyulsz miharamabb. Nem fog veszteség érni nyugi, csak olyan életed lesz, mint bárkinek.
2012. dec. 11. 21:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm a jó kívánságot. Valójában nekem valószínűleg igenis nagy veszteség lenne. Mivel épp amiatt, hogy megszoktam, hogy jól nézek ki, lelkileg sokkal gyengébb vagyok, mint a legtöbb ember. Pl. ha kijön egy pattanásom utálok emberek között lenni, legszívesebben egész nap otthon maradnék. Elrontja az egész napomat. Ha látok egy kevésbé jól kinéző embert, mindig arra gondolok, hogy mennyivel erősebb, mint én, hogy nincs szüksége a külsejét illető pozitív visszajelzésekre, hogy boldog tud lenni enélkül is. Én meg gyakorlatilag senkinek tartanám magam a szépségem nélkül. És ezzel egy csomó szép ismerősöm is így van. Aki megszokja a jót, sokkal befolyásolhatóbb, mivel meg akarja tartani ezt a szintet, krémeket, sminkeket vesz, plasztikáztatja magát. Pl. a sztárok. Szépek, és gyakorlatilag ez ki is tölti a fél életüket, hogy mindig próbálnak a lehető legtökéletesebbek lenni.
2012. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!