Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami gyenge szociális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gyenge szociális fóbiám van. Segít valaki? 20f

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg, hogy nem merek idegenekkel beszélgetni, ismerkedni, sőt még a szobatársaimmal sem sikerült összehaverkodnom :/

Egyedül nem nagyon merek kimozdulni, max boltba, vagy az egyetemre...

Érzem, hogy könnyen lehetne rajtam segíteni, ezért semmiképp sem szeretnék pszichológust. Barátaim, haverjaim nincsenek, de pont rájuk lenne szükségem. Hogy legyen valaki, akivel kimozdulhatok, aki elhív mindig valami buliba, vagy sportolni, stb... ha van mellettem valaki ismerős, akkor nem érzem annyira a félelmet :)


Úgyhogy most ezt a semmilyen állapotot kellene megszakítani valahogy, mert már nagyon unom, hogy egyfolytában csak a szobámban vagyok... de hogy? :/

A régi osztálytársaimmal talán barátkozhatnék, csak az megint... :/ Meg csak facebookon tudnék rájuk írni.

Magától meg úgy sem fog segíteni senki sem, nekem kell megoldanom :(



2012. dec. 11. 01:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
menj le egy edzőterembe, vagy úszni, vagy egy olyan helyre ahol ilyen csoportos foglalkozásokat lehet csinálni (lehetőleg sport legyen, mert az jó). ilyen helyeken még egy döglött fóka is tud ismerkedni :D
2012. dec. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
"Egyedül nem nagyon merek kimozdulni, max boltba, vagy az egyetemre... "
2012. dec. 11. 01:12
 3/22 Missi_Key ***** válasza:

találd meg a fóbiád valódi okát..ehhez az kell h leülj és őszintén gondolkodj magadról, sok embernek ez ilyesztő, de segíthet.


ha rájöttél mi az és egyedül is kezelni tudod hajrá.

ha rájöttél és nehéz kezelni ott a net, de ne csak 1 forrást nézz.

ha rájöttél és nettel se kezelhető pszichológus..bár az is csak kérdezgetni fog valószínűleg..


ha nem jöttél rá akkor vagy nem vagy elég őszinte vagy mélyebb a dolog.


ha most arra vársz hogy valaki rádír h szintén szocfób és mozduljatok ki együtt..az poén lehet, nade megbíznál benne, meg tudnátok-e beszélgetni?


cak enyit tudtam "segíteni" amúgy én se járok sok helyre..

mondanámm h törj ki a konfortzónádból ha van rá elég motivációd, és csak úgy mozdulj ki ide oda...csak ahhoz kell némi bátorság is..meg energia nem utolsósorban

2012. dec. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
tudok olvasni b+, de ki fogja ezt megtörni? anyám ?:D
2012. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Menjél melózni valahová,ott ha valakivel együtt melózol,tuti szóltok egymáshoz és kialakulhat valami
2012. dec. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Az édesanyád, IGEN!
2012. dec. 11. 01:17
 7/22 A kérdező kommentje:
Tanulok, elég az... :)
2012. dec. 11. 01:17
 8/22 A kérdező kommentje:

Nincs oka. Amióta az eszemet tudom ilyen vagyok. 9-12 évesen voltam párszor pszichológusnál, de akkor azt mondták, hogy nincs semmi bajom... ilyen vagyok, ennyi :S


Most úgy érzem, hogy tényleg csak egy utolsó lökés kell, ami átsegít, csak nincs kitől megkapnom... :/

2012. dec. 11. 01:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

gondolj arra,hogy 150 év múlva a föld jelenlegi lakosai közül mindenki halott lesz.

szóval ha meztelenül rohangásznál,annak sincs különösebben jelentősége.

ha nem vagy kártékony másokra,akkor gyakorlatilag bármit megtehetsz.

és nézd meg a harcosok klubja c filmet.

a főszereplő egészen jól megoldotta a hasonló problémáját.

csináld te is azt.

egy lapra írd össze,hogy mitől félsz és csináld azokat,győzd le magad.

félsz a bunyótól pl,akkor menj ökölvívó edzésre és hasonlók.

félsz a pinától,akkor menj el örömlányhoz szopatni egyet.

ez kettő az egyben.

szopatás közben jól érzed magad és szokod a női test érintését,közelségét.stb

a félelem az ismeretanyag hiányából a tapasztalatok hiányából adódik.

2012. dec. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Na akkor majd én megmondom mi lesz veled, meg mi nem! Jól figylej rám. Sajnos nulla vagy belül, ezt el kell fogadnod. Nem ,nem nézlek le, én ugyanez vagyok , ilyen jellem. Ezt hívják nehezen barátkozós, társaságban nehezen oldódós zákózott ganénak. Ez egy hatalmas jellembeli hiba, hiányosság, ami az egész hátralévő életedben hátráztat, és szar neked. Egyszerüen szaggat szét a magány, midenütt a sor végén kullogsz, mert nincsenek kapcsolatrendszereid, barátaid, akik halmoznának szivességekkel, egy kívülálló perioikosz szar az ilyen. CSak éppen azokkal társalogsz, akik nyitnak feléd, ha azt is képes vagy egyáltalán elfogadni. Félsz, fosol, hogy mit gondolnak a többiek rólad, hátha nem vagy elég szimpatikus, vagy valami olyat szolsz ami miatt kiközösítenek, kigyülőlnek, kiröhögnek...valamelyik. Ezért inkább kerülöd a társaságot. nincs se kutyád se macskád, nőd meg föként, az csak egy álom, mert még barátnál is nehezebb téma olyat összeszedni ilyen lélekkel.

Igen, elméletileg egyáltalán nem tűnik nagy ügynek ezen az állapoton változtatni, nem olyan nehéz az, csak ugye zéró motiváció, jó nekem így is hozzáállással nem is megy. Egyszerüen valami meggától ami miatt meg tudnád tenni, egy pszichés blokk, és ebből nem fogsz tudni kitörni, legalábbis vért fogsz köpni, mire rászánod magad!

2012. dec. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!