Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az első randin rengeteget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin rengeteget csókolózunk mennyire valószínű a folytatás?

Figyelt kérdés
20F, a lány 18 éves és állítólag én vagyok neki (csókban is) az első. Iszonyat aranyos volt végig, sokszor megölelt, fogtam a kezét, de egy hétig most nem fogjuk látni egymást, és félek, hogy előjön valami olyannal, hogy neki ez gyors volt vagy csak kipróbált valami újat és hagyjuk. Félek már.
2012. dec. 11. 07:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha meg nem lett volna csók, akkor most azon agyalnál. Minek kreálod magadnak a gondokat feleslegesen? Ha idegeskedsz, akkor tuti elcseszed, ez viszont biztos:D
2012. dec. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyire valószínű, de annyit mondhatok, hogy nekem is így kezdődött és nem lett belőle semmi.
2012. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2es válaszoló gondolom nem azért nem lett semmi, mert volt rögtön csók:D Csak azért mert a kérdező teljesen rá fog így görcsölni.
2012. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már késő, teljesen rágörcsöltem, főleg, mert valószínű, hogy átgondolja a dolgot...
2012. dec. 11. 11:05
 5/10 A kérdező kommentje:
Aztán még ez is, sztem minimum 8 barátnője olvassa ezt az oldalt, én meg ide kiírtam ://
2012. dec. 11. 11:05
 6/10 anonim ***** válasza:
De mitől tartasz? Én soha nem idegeskedek randikon, se előtte se utána.
2012. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1: felbátorodik, hogy hú nem is olyan nagy dolog ez és mielőtt még leállna velem aki beavatta megkeresi az álompasiját és bepróbálkozik nála


2: lesokkolódik a sok új meg gyors dologtól egész egyszerűen nem képes folytatni és teljesen visszavesz magából. Nyilván azért volt olyan marhára lelkes és nyitott mert nem volt tisztában azzal, hogy hova is vezet a játék


3: mondtam, vagy csináltam valamit ami ott nagyon gáz volt, de a sok új dolog miatt háttérbe szorult, így viszont, hogy ez már lecsendesedett felerősödnek a hibáim és keres inkább másikat.


Több nincs :) és ezektől higgadtan, hidegvérrel, de tartok.... szükségem van a boldogságra, és egy nagyon értékes lányt találtam.

2012. dec. 11. 11:10
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kűzdök kóros önbizalomhiányban, de tapasztalathiányom az van bőven. Nem tudom mire számíthatok és nem merem beleélni magam semmibe :/
2012. dec. 11. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Amiket felsoroltál azok teljes mértékben felesleges képzelődések, amúgy meg nagyon egyszerű: ne éld bele magad, minek élnéd bele magad olyanba ami nincs is? A másik meg hogy nagyon sok lány van, ha ő lelépne más miatt, elveszt egy értékes valakit, nem te vesztesz, te csak nyersz vele, mert időben kiderül,hogy nem is olyan jó ez a lány. A legtöbbször az a gond, hogy az emberek nem a valódi személyt szeretik, hanem a személyről alkotott ideális képzeletet, ne ess ebbe a csapdába. Több mint valószínű, hogy ez a lány egyáltalán nem különleges, millió van az ilyenből:D
2012. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 v123456 válasza:
En nemtudom, remelem a felelmed alaptalan. En is ezt erzem mint te, csak en lany vagyok, es nekem volt az elso csok, elso randin. Drukkolok neked.:)
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!